Fodbold i dag

Hos bookmakere.dk finder du alle fodboldkampe de næste par uger. Vi matcher alle fodboldkampe op med de bedste odds fra de mest populære danske bookmakere. Vi leder løbende efter nye kampe til listen over fodboldkampe i dag, ligesom vi gerne tilføjer flere ligaer til listen. Kan du ikke finde den fodbold liga/turnering som du leder efter er du velkommen til at skrive til os, hvorefter vi måske vil tilføje den.

England Premier League 13:30
EvertonAston Villa
1x2
England Premier League 16:00
Man UtdWest Ham
1x2
England Premier League 16:00
ArsenalBurnley
1x2
England Premier League 16:00
BrentfordWolverhampton
1x2
England Premier League 16:00
LeedsNewcastle
1x2
England Premier League 16:00
LeicesterBrighton
1x2
England Premier League 18:30
SouthamptonMan City
1x2
England Premier League 18:30
SouthamptonMan City
1x2
Germany Bundesliga I 15:30
Bayer LeverkusenAugsburg
1x2
Germany Bundesliga I 15:30
Borussia M'gladbachUnion Berlin
1x2
Germany Bundesliga I 15:30
SC FreiburgVfB Stuttgart
1x2
Germany Bundesliga I 15:30
TSG HoffenheimBorussia Dortmund
1x2
Germany Bundesliga I 15:30
Greuther FurthMainz
1x2
Germany Bundesliga I 18:30
BochumCologne
1x2
England Championship 13:30
Bristol CityCardiff
1x2
England Championship 13:30
Nottm ForestDerby
1x2
England Championship 16:00
BirminghamBarnsley
1x2
England Championship 16:00
BlackpoolMillwall
1x2
England Championship 16:00
BournemouthHull
1x2
England Championship 16:00
CoventryQPR
1x2
England Championship 16:00
ReadingHuddersfield
1x2
England Championship 16:00
Sheff UtdLuton
1x2
England Championship 16:00
StokeFulham
1x2
England Championship 16:00
SwanseaPreston
1x2
England Championship 16:00
West BromPeterborough
1x2
Hong Kong Premier League 08:00
KitcheeSouthern District
1x2
Qatar Stars League 14:30
Al-Khor SCAl Sailiya SC
1x2
Qatar Stars League 14:30
Al DuhailAl-Wakrah SC
1x2
Qatar Stars League 17:15
Al SaddAl-Arabi Doha
1x2
Saudi Arabia Premier League 13:35
Al FeihaAl Taee
1x2
Saudi Arabia Premier League 16:20
Al HazmAl Raed
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Onisilos SotiraErmis Aradippou
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Enosis ParalimniNea Salamis Famagusta
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Asil LysisAkritas Chlorakas
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Anagennisi FC DeryneiaAgia Napa
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Omonia AradippouPO Xylotympou 2006
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Alki OroklinisOthellos Athienou
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
StourbridgeRoyston Town
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
Rushall OlympicBiggleswade Town
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
Stratford TownTamworth
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
CoalvilleBromsgrove
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
HednesfordPeterborough Sports
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
Needham MarketHitchin
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
BarwellLeiston
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
BanburyRedditch
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
AlvechurchAFC Rushden & Diamonds
1x2
England Southern Premier League Central 16:00
Lowestoft TownNuneaton
1x2
England Southern Premier League South 16:00
HendonPoole Town
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Truro CityHayes & Yeading
1x2
England Southern Premier League South 16:00
BeaconsfieldTaunton Town
1x2
England Southern Premier League South 16:00
DorchesterChesham
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Gosport BoroughHarrow Borough
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Kings LangleyFarnborough
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Merthyr TownMet Police
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Salisbury FCWeston-S-Mare
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Swindon SupermarineWalton Casuals
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Wimborne TownTiverton Town
1x2
England Southern Premier League South 16:00
Yate TownHartley Wintney
1x2
Greece Super League U19 11:00
OFI Crete U19PAS Giannina U19
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
Bishop's StortfordEast Thurrock
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
CheshuntHorsham
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
Haringey BoroughLeatherhead
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
KingstonianEnfield Town
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
Cray WanderersCarshalton Ath
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
Bowers PitseaMerstham
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
Folkestone InvictaWingate & Finchley
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
Bognor Regis TownPotters Bar Town
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
LewesBrightlingsea Regent
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
MargateCorinthian Casuals
1x2
England Isthmian Premier Division 16:00
WorthingAFC Hornchurch
1x2
Cyprus Division 3 13:30
AE ZakakiouEthnikos Assias
1x2
Cyprus Division 3 13:30
Iraklis GerolakkouMeap Pera Chorio
1x2
Cyprus Division 3 13:30
Halkanoras IdaliouDigenis Ypsonas
1x2
Cyprus Division 3 13:30
Elia LythrodontaOmonia Psevda
1x2
Cyprus Division 3 13:30
Peyia 2014Kouris Erimi
1x2
Cyprus Division 3 13:30
Digenis MorphouPodosfairkos Omilos Ormideia
1x2
Cyprus Division 3 13:30
Thoi LakatamiasApep Pitsilias
1x2
San Marino Campionato 15:00
SS CosmosSS Virtus
1x2
San Marino Campionato 15:00
SP CailungoSP Domagnano
1x2
San Marino Campionato 15:00
SC FaetanoAC Libertas
1x2
San Marino Campionato 15:00
SS Folgore/FalcianoFC Fiorentino
1x2
San Marino Campionato 15:00
La FioritaSS Murata
1x2
San Marino Campionato 15:00
SS San GiovanniPennarossa
1x2
San Marino Campionato 15:00
Tre PenneJuvenes/Dogana
1x2
Scotland FA Cup 16:00
ArbroathDarvel FC
1x2
Wales Premier League 15:30
T.N.S.Connah's Quay
1x2
Wales Premier League 15:30
NewtownHaverfordwest County
1x2
Wales Premier League 15:30
Cardiff MUBala Town
1x2
Wales Premier League 15:30
Barry TownFlint Town Utd
1x2
Australia A-League 08:00
Central Coast MarinersMelbourne Victory
1x2
Australia A-League 08:00
Brisbane RoarAdelaide United
1x2
Australia A-League 08:00
Perth GloryNewcastle Jets
1x2
Australia A-League 08:00
Macarthur FCWestern Sydney Wanderers
1x2
Australia A-League 08:00
Melbourne CitySydney FC
1x2
Australia A-League 08:09
Western United FCWellington Phoenix
1x2
Romania Liga I 13:00
CS U CraiovaRapid Bucuresti
1x2
Romania Liga I 13:00
CS MioveniFC Academica Clinceni
1x2
Romania Liga I 13:00
FC Arges PitestiDinamo Bucuresti
1x2
Romania Liga I 13:00
FCSBCFR Cluj
1x2
Romania Liga I 13:00
FC BotosaniACS Sepsi
1x2
Romania Liga I 13:00
ACS UTA Batrana DoamnaGaz Metan Medias
1x2
Romania Liga I 13:00
Chindia TargovisteFC Voluntari
1x2
Romania Liga I 13:00
Farul ConstantaFC U Craiova 1948
1x2
Northern Ireland Championship 15:00
KnockbredaBallyclare Comrades
1x2
Northern Ireland Championship 16:00
Ards FCAnnagh United
1x2
Northern Ireland Championship 16:00
Ballinamallard UtdNewry City
1x2
Northern Ireland Championship 16:00
Dergview FCInstitute
1x2
Northern Ireland Championship 16:00
DundelaLoughgall
1x2
Northern Ireland Championship 16:00
HW WeldersQueens University
1x2
Gibraltar National League 16:00
Europa PointLincoln Red Imps FC
1x2
Gibraltar National League 18:30
Europa FCSt Joseph's FC
1x2
Gibraltar National League 18:30
Europa FCSt Joseph's FC
1x2
Wales Championship North 15:30
Ruthin Town FCAirbus UK
1x2
Wales Championship North 15:30
Llangefni TownLlanrhaeadr YM
1x2
Wales Championship North 15:30
Llanidloes TownColwyn Bay
1x2
Wales Championship North 15:30
PenrhyncochBuckley Town
1x2
Wales Championship North 15:30
Conwy Borough FCPrestatyn Town
1x2
Wales Championship South 15:00
Llantwit MajorLlanelli
1x2
Wales Championship South 15:00
Undy AthleticTaffs Well
1x2
Wales Championship South 15:00
Cwmbran CelticTrefelin BGC
1x2
Wales Championship South 15:30
Briton FerryPontypridd Town
1x2
Cyprus Division 1 15:00
Doxa KatokopiasOlympiakos Nicosia
1x2
Cyprus Division 1 15:00
AEL LimassolEthnikos Achnas
1x2
Cyprus Division 1 15:00
AE PaphosApollon Limassol
1x2
Cyprus Division 1 15:00
Omonia NicosiaPAEEK
1x2
Cyprus Division 1 15:00
AEK LarnacaAnorthosis Famagusta
1x2
Cyprus Division 1 15:00
Apoel NicosiaAris Limassol
1x2
Italy Serie B 15:00
AscoliComo
1x2
Italy Serie B 15:00
BresciaAlessandria
1x2
Italy Serie B 15:00
CittadellaCremonese
1x2
Italy Serie B 15:00
LecceBenevento
1x2
Italy Serie B 15:00
MonzaSpal
1x2
Italy Serie B 15:00
ParmaPordenone
1x2
Italy Serie B 15:00
PerugiaFrosinone
1x2
Italy Serie B 15:00
PisaTernana
1x2
Italy Serie B 15:00
RegginaCrotone
1x2
Italy Serie B 15:00
VicenzaCosenza
1x2
Brazil Campeonato Pernambucano 20:30
Nautico CapibaribeIbis SC
1x2
Brazil Campeonato Sergipano 19:00
CS SergipeAD Confianca
1x2
Brazil Campeonato Sergipano 19:00
ItabaianaBoca Junior Estancia SE
1x2
Brazil Campeonato Sergipano 19:00
AD Frei PaulistanoCS Maruinense
1x2
Brazil Campeonato Sergipano 19:00
AD Atletica GlorienseFalcon SE
1x2
Brazil Campeonato Sergipano 19:00
AD Atletica GlorienseFalcon SE
1x2
Brazil Campeonato Sergipano 19:00
America FC PropriaLagarto
1x2
Italy Serie A 15:00
GenoaUdinese
1x2
Italy Serie A 18:00
Inter MilanVenezia
1x2
Italy Serie A 20:45
LazioAtalanta
1x2
Turkey Super Lig 11:30
AntalyasporGazisehir Gaziantep FK
1x2
Turkey Super Lig 14:00
Adana DemirsporFatih Karagumruk
1x2
Turkey Super Lig 14:00
SivassporFenerbahce
1x2
Turkey Super Lig 17:00
Istanbul BasaksehirGoztepe
1x2
Netherlands Eerste Divisie 16:30
FC EmmenNAC
1x2
Netherlands Tweede Divisie 14:30
Amsterdamsche FCQuick Boys
1x2
Netherlands Tweede Divisie 14:30
GVVV VeenendaalSpakenburg
1x2
Netherlands Tweede Divisie 14:30
NoordwijkScheveningen
1x2
Netherlands Tweede Divisie 15:00
IJsselmeervogelsDe Treffers
1x2
Netherlands Tweede Divisie 15:00
Excelsior MaassluisRijnsburgse Boys
1x2
Netherlands Tweede Divisie 15:00
ASWHKoninklijke HFC
1x2
Netherlands Tweede Divisie 15:30
HHC HardenbergKozakken Boys
1x2
Netherlands Tweede Divisie 15:30
KatwijkVolendam Reserves
1x2
Costa Rica Primera Division 17:00
AD San CarlosMunicipal Perez Zeledon
1x2
Costa Rica Primera Division 17:00
Santos de GuápilesHerediano
1x2
Costa Rica Primera Division 17:00
Deportivo SaprissaCartagines
1x2
Costa Rica Primera Division 17:00
AlajuelenseAD Guanacasteca
1x2
Costa Rica Primera Division 17:00
AD GreciaADR Jicaral
1x2
Costa Rica Primera Division 17:00
Sporting San JoseGuadalupe FC
1x2
Israel Premier League 13:00
Hapoel Nof HaGalilHapoel Haifa
1x2
Israel Premier League 13:00
Maccabi HaifaHapoel Jerusalem FC
1x2
Israel Premier League 13:00
Maccabi Petach TikvaHapoel Beer Sheva
1x2
Israel Premier League 13:00
Maccabi Tel AvivMaccabi Netanya
1x2
Israel Premier League 13:00
Hapoel Bnei SakhninMS Ashdod
1x2
Israel Premier League 13:00
Hapoel HaderaHapoel Kiryat Shmona
1x2
Israel Premier League 13:00
Beitar JerusalemHapoel Tel-Aviv
1x2
UAE Division 1 14:05
MasfutDubba Al Husun
1x2
UAE Division 1 14:05
MasafiDubai City
1x2
UAE Division 1 14:10
Gulf Heroes FCAl Jazira Al Hamra
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
CearaGlobo FC
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
AE AltosAtletico Alagoinhas
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
CRBSport Recife
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
Floresta ECFortaleza EC
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
Nautico CapibaribeCampinense Clube
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
Nautico CapibaribeCampinense Clube
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
Botafogo PBCS Sergipe
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
EC BahiaSampaio Correa
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
EC BahiaSampaio Correa
1x2
Brazil Copa Nordeste 22:00
Sousa ECCS Alagoano
1x2
England National League 16:00
AltrinchamTorquay
1x2
England National League 16:00
Boreham WoodWeymouth
1x2
England National League 16:00
ChesterfieldAldershot
1x2
England National League 16:00
Dag & RedStockport
1x2
England National League 16:00
GrimsbyBromley
1x2
England National League 16:00
Maidenhead UtdHalifax
1x2
England National League 16:00
Solihull MoorsDover
1x2
England National League 16:00
WokingWealdstone
1x2
England National League 16:00
YeovilWrexham
1x2
England National League North 16:00
Spennymoor TownBoston Utd
1x2
England National League North 16:00
GloucesterSouthport
1x2
England National League North 16:00
Curzon AshtonChester
1x2
England National League North 16:00
AFC TelfordDarlington 1883
1x2
England National League North 16:00
AFC FyldeGuiseley
1x2
England National League North 16:00
BrackleyChorley
1x2
England National League North 16:00
GatesheadLeamington
1x2
England National League North 16:00
Bradford P AKettering
1x2
England National League North 16:00
KidderminsterYork
1x2
England National League North 16:00
Alfreton TownBlyth Spartans
1x2
England National League North 16:00
FarsleyHereford FC
1x2
England Northern Premier League 16:00
Hyde UtdWhitby
1x2
England Northern Premier League 16:00
Atherton CollieriesStafford Rangers
1x2
England Northern Premier League 16:00
FC United of ManchesterStalybridge
1x2
England Northern Premier League 16:00
Mickleover SportsWitton Albion
1x2
England Northern Premier League 16:00
Matlock TownBamber Bridge
1x2
England Northern Premier League 16:00
Ashton UtdLancaster City
1x2
England Northern Premier League 16:00
Basford UtdNantwich Town
1x2
England Northern Premier League 16:00
Morpeth TownBuxton
1x2
England Northern Premier League 16:00
Radcliffe FCGainsborough
1x2
England Northern Premier League 16:00
Warrington TownSouth Shields
1x2
England Northern Premier League 16:00
Scarborough AthleticGrantham
1x2
England National League South 16:00
WellingOxford City
1x2
England National League South 16:00
DartfordHampton & Richmond
1x2
England National League South 16:00
Dorking WanderersEbbsfleet United
1x2
England National League South 16:00
Hungerford TownChelmsford
1x2
England National League South 16:00
Bath CityEastbourne Borough
1x2
England National League South 16:00
Billericay TownHavant and W
1x2
England National League South 16:00
Braintree TownSlough
1x2
England National League South 16:00
DulwichConcord Rangers
1x2
England National League South 16:00
Tonbridge AngelsHemel Hempstead
1x2
England National League South 16:00
St AlbansMaidstone Utd
1x2
Mexico Clausura 02:00
Mazatlan FCToluca
1x2
Mexico Clausura 04:00
PueblaTijuana
1x2
Mexico Clausura 00:00
Chivas GuadalajaraQueretaro
1x2
Mexico Clausura 00:00
Chivas GuadalajaraQueretaro
1x2
Czech Republic Tipsport Liga 10:30
MFK VyskovFC Brno
1x2
Czech Republic Tipsport Liga 10:30
FC Vion Zlate MoravceFK Senica
1x2
Czech Republic Tipsport Liga 13:00
FK MAS TaborskoVarnsdorf
1x2
Brazil Campeonato Paranaense 20:00
CoritibaCianorte
1x2
Brazil Campeonato Baiano 20:00
Vitoria da ConquistaBahia de Feira
1x2
Brazil Campeonato Matogrossense 17:00
Uniao RondonopolisCuiaba
1x2
Brazil Campeonato Matogrossense 17:00
Nova Mutum ECLuverdense
1x2
Brazil Campeonato Matogrossense 17:00
Operario MTCE Dom Bosco
1x2
Brazil Campeonato Matogrossense 17:00
Sinop FCGremio Sorriso
1x2
Brazil Campeonato Matogrossense 17:00
Sociedade AcaoAcademia FC
1x2
Brazil Campeonato Matogrossense 17:00
CEO VarzeagrandenseCE Dom Bosco
1x2
Thailand Division 2 11:00
Trat FCRaj Pracha
1x2
Thailand Division 2 12:00
Lamphun Warrior FCSukhothai FC
1x2
Thailand Division 2 12:30
Lampang FCKasetsart FC
1x2
Thailand Division 2 13:00
Nakhon Pathom FCRoyal Thai Navy
1x2
Thailand Division 2 13:00
Ayutthaya UnitedPhrae United
1x2
Brazil Campeonato Brasiliense 19:30
BrasilienseParanoa EC
1x2
Brazil Campeonato Brasiliense 19:30
BrasilienseParanoa EC
1x2
Brazil Campeonato Brasiliense 19:30
CeilandiaSE Gama
1x2
Brazil Campeonato Brasiliense 19:30
CeilandiaSE Gama
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
SV StraelenBonner SC
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
Alemannia AachenSV Lippstadt 08
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
Borussia M'gladbach IISchalke II
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
Sportfreunde LotteSC Preussen Munster
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
FC Wegberg-BeeckVfB Homberg
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
SV RodinghausenFortuna Dusseldorf II
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
Rot Weiss AhlenSC Fortuna Köln
1x2
Germany Regionalliga West 14:00
SC WiedenbruckKFC Uerdingen 05
1x2
Germany Regionalliga West 15:30
FC Köln IIRot-Weiss Oberhausen
1x2
Spain Tercera Group 4 17:30
UritarraAlaves B
1x2
Germany Oberliga Hamburg 14:00
VFL LohbruggeUhlenhorster SC Paloma
1x2
Estonia Cup 11:00
TannemTabasalu FC Charma
1x2
Germany 3.Liga 14:00
Wurzburger KickersWaldhof Mannheim
1x2
Germany 3.Liga 14:00
Wehen SVVfL Osnabruck
1x2
Germany 3.Liga 14:00
SV Turkgucu Ataspor1860 Munich
1x2
Germany 3.Liga 14:00
Eintracht BraunschweigHallescher FC
1x2
Germany 3.Liga 14:00
KaiserslauternViktoria 89 Berlin
1x2
Germany 3.Liga 14:00
FC Viktoria KölnVerl
1x2
Belgium Super League Women 14:00
Club Brugge WomenCharleroi Women
1x2
Belgium Super League Women 14:00
Eendracht Aalst WomenWhite Star Women
1x2
Belgium Super League Women 15:00
Standard Liege WomenAnderlecht Women
1x2
Portugal U19 League 16:00
Pacos Ferreira U19Braga U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
FC Porto U19Leixoes U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Vizela U19Feirense U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Gil Vicente U19Rio Ave U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
UD Oliveirense U19Tondela U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Guimaraes U19Famalicao U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Amora FC U19Benfica U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
CD Nacional Funchal U19Uniao Leiria U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Alverca U19Belenenses U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Estoril U19Sacavenense U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Sporting U19Vilafranquense U19
1x2
Portugal U19 League 16:00
Vitoria Setubal U19Academica Coimbra SF U19
1x2
England League 1 16:00
Burton AlbionAFC Wimbledon
1x2
England League 1 16:00
Cambridge UtdCrewe
1x2
England League 1 16:00
CharltonFleetwood Town
1x2
England League 1 16:00
IpswichAccrington Stanley
1x2
England League 1 16:00
Milton Keynes DonsDoncaster
1x2
England League 1 16:00
MorecambeWycombe
1x2
England League 1 16:00
Oxford UtdSheff Wed
1x2
England League 1 16:00
PlymouthLincoln City
1x2
England League 1 16:00
RotherhamCheltenham
1x2
England League 1 16:00
ShrewsburyBolton
1x2
England League 1 16:00
SunderlandPortsmouth
1x2
England League 1 16:00
WiganGillingham
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
Bayburt Ozel Idare SKTurgutluspor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
Hekimoglu TrabzonInegolspor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
Vanspor FKAfjet Afyonspor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
SariyerSakaryaspor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
Sivas BelediyesporSerik Belediyespor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
KahramanmarassporEtimesgut Belediyespor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
AnkarasporNigde Anadolu
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
Corum BelediyesporErgene Velimese Spor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 11:00
SomasporAdiyamanspor
1x2
Turkey 2 Lig Kirmizi 16:00
Bodrum BLD SporDiyarbakirspor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
SanliurfasporEskisehirspor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
KirklarelisporAnkara Demirspor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
PazarsporNazilli Belediyespor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
24 ErzincansporTarsus Idman Yurdu
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
Zonguldak KomursporPendikspor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
AmedsporKirsehir Belediyespor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
1922 KonyasporIsparta 32 Spor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 11:00
Buca FKAkhisarspor
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 16:00
KastamonusporUtas Usakspor
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 11:00
Sile YildizsporYesilyurt
1x2
England League 2 16:00
BarrowMansfield
1x2
England League 2 16:00
Crawley TownTranmere
1x2
England League 2 16:00
Forest GreenCarlisle
1x2
England League 2 16:00
Harrogate TownOldham
1x2
England League 2 16:00
Leyton OrientPort Vale
1x2
England League 2 16:00
RochdaleBradford
1x2
England League 2 16:00
Salford CityColchester
1x2
England League 2 16:00
ScunthorpeNewport County
1x2
England League 2 16:00
Sutton UtdNorthampton
1x2
England League 2 16:00
SwindonBristol Rovers
1x2
England League 2 16:00
WalsallExeter
1x2
England League 2 16:00
HartlepoolStevenage
1x2
Northern Ireland Premier 16:00
LinfieldGlenavon
1x2
Northern Ireland Premier 16:00
Ballymena UtdWarrenpoint Town
1x2
Northern Ireland Premier 16:00
Larne FCCliftonville
1x2
Northern Ireland Premier 16:00
ColeraineCarrick Rangers
1x2
Northern Ireland Premier 16:00
Dungannon SwiftsPortadown
1x2
Mexico U20 League 16:00
Chivas Guadalajara U20Queretaro U20
1x2
Mexico U20 League 16:00
Leon U20Pachuca U20
1x2
Mexico U20 League 16:00
Club America U20Atlas U20
1x2
Mexico U20 League 16:00
Monterrey U20Cruz Azul U20
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 11:00
Catalca Spor1954 Kelkit Belediyespor
1x2
Mexico Liga MX Femenil 19:00
Atlas WomenSantos Laguna Women
1x2
Mexico Liga MX Femenil 19:00
Cruz Azul WomenQueretaro Women
1x2
Netherlands Eredivisie 18:45
VitesseFC Groningen
1x2
Netherlands Eredivisie 20:00
AZCambuur Leeuwarden
1x2
Netherlands Eredivisie 20:00
HeerenveenPEC Zwolle
1x2
Netherlands Eredivisie 21:00
Willem IIFC Twente
1x2
Turkey U19 League 10:00
Adana Demirspor U19Fatih Karagumruk U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Istanbul Basaksehir U19Goztepe U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Antalyaspor U19Gazisehir Gaziantep FK U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Giresunspor U19Alanyaspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Altay U19Konyaspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Hatayspor U19Caykur Rizespor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Kasimpasa U19Kayserispor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Sivasspor U19Fenerbahce U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Yeni Malatyaspor U19Besiktas U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Boluspor U19Tuzlaspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Adanaspor U19Keciorengucu U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Umraniyespor U19Menemen Belediyespor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Samsunspor U19Kocaelispor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Altinordu U19Istanbulspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Bandirmaspor U19BB Erzurumspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Ankaragucu U19Denizlispor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Manisa FK U19Genclerbirligi U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Eyupspor U19Bursaspor U19
1x2
Turkey U19 League 11:00
Galatasaray U19Trabzonspor U19
1x2
Spain Tercera Group 5 17:00
FC AscoEC Granollers
1x2
Spain Tercera Group 5 17:00
VilafrancaUE Castelldefels
1x2
Albania Championship 14:00
Dinamo TiranaKF Tirana
1x2
Albania Championship 14:00
Partizani TiranaKastrioti Krujë
1x2
Albania Championship 14:00
Teuta DurresLaci
1x2
Albania Championship 14:00
FK KukesiSkenderbeu
1x2
Albania Championship 14:00
Vllaznia ShkoderFK Egnatia
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Bologna U19Pescara U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Cagliari U19Empoli U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Fiorentina U19Roma U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Genoa U19AC Milan U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Hellas Verona U19Napoli U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Hellas Verona U19Napoli U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Inter Milan U19Sampdoria U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Sassuolo U19Atalanta U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Sassuolo U19Atalanta U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Spal U19Juventus U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Spal U19Juventus U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 18:00
Torino U19Lecce U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Brescia U19Monza U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Reggiana U19Cremonese U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Udinese U19Cittadella U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Vicenza U19Como U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Benevento U19Spezia U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Cosenza U19Reggina U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Crotone U19Lazio U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Frosinone U19Pisa U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Salernitana U19Cesena U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Ternana U19Ascoli U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 15:00
Pordenone U19Alessandria U19
1x2
Spain Tercera Group 12 17:30
CD Santa UrsulaCD Buzanada
1x2
Spain Tercera Group 12 18:00
Las Palmas CCD La Cuadra
1x2
Spain Tercera Group 12 18:00
Las Palmas CCD La Cuadra
1x2
Spain Tercera Group 12 18:30
Union Sur YaizaUnion Viera CF
1x2
Spain Tercera Group 12 18:30
Union Sur YaizaUnion Viera CF
1x2
Albania First Division 14:00
KF ErzeniApolonia Fier
1x2
Albania First Division 14:00
FK VoraShkumbini Peqin
1x2
Albania First Division 14:00
KS LushnjaKF Maliqi
1x2
Albania First Division 14:00
KS BurreliTerbuni Puke
1x2
Albania First Division 14:00
KS Korabi PeshkopiTomori Berat
1x2
Albania First Division 14:00
KS Turbina CerrikBesa Kavaje
1x2
Albania First Division 14:00
Bylis BallshKF Beslidhja Lezhe
1x2
Albania First Division 14:00
PogradeciButrinti Sarande
1x2
Germany Bundesliga II 13:30
PaderbornWerder Bremen
1x2
Germany Bundesliga II 13:30
Hansa RostockHeidenheim
1x2
Germany Bundesliga II 13:30
FC IngolstadtDarmstadt
1x2
Germany Bundesliga II 20:30
Erzgebirge AueSchalke
1x2
Germany Regionalliga North East 14:05
Carl Zeiss JenaFC Lok Leipzig
1x2
Kenya Premier League 13:00
Bandari FCAFC Leopards
1x2
Kenya Premier League 13:00
Vihiga BulletsKariobangi Sharks
1x2
Kenya Premier League 13:00
KCBPosta Rangers
1x2
Kenya Premier League 13:00
Bidco UnitedUlinzi Stars
1x2
Kenya Premier League 13:00
Gor MahiaNairobi City Stars
1x2
Tanzania Premier League 12:00
Tanzania PrisonsAzam FC
1x2
Tanzania Premier League 14:00
Biashara United MaraGeita Gold
1x2
Tanzania Premier League 14:00
Mtibwa SugarSimba Sports Club
1x2
Lebanon League 13:15
Al Hikma BeirutAl Akhaa Al Ahli
1x2
Iran Pro League 12:30
Mes RafsanjanSepahan
1x2
Iran Pro League 12:30
Tractor SaziGol Gohar
1x2
Iran Pro League 12:30
Havadar SCEsteghlal
1x2
Iran Pro League 14:30
PersepolisFoolad Khuzestan
1x2
France Ligue 2 17:00
DijonUS Quevilly
1x2
France Ligue 2 17:00
DunkerqueSochaux
1x2
France Ligue 2 17:00
CaenAC Ajaccio
1x2
France Ligue 2 17:00
AmiensGuingamp
1x2
France Ligue 2 17:00
AuxerreParis FC
1x2
France Ligue 2 17:00
SC BastiaToulouse
1x2
France Ligue 2 17:00
GrenobleNiort
1x2
France Ligue 2 17:00
Le HavreRodez Aveyron
1x2
France Ligue 2 17:00
PauNimes
1x2
France Ligue 2 17:00
ValenciennesNancy
1x2
Thailand Premier League 11:30
Samut Prakan CityPolice Tero FC
1x2
Thailand Premier League 12:00
Ratchaburi FCMuang Thong United
1x2
Thailand Premier League 12:00
Prachuap FCChiangrai Utd
1x2
Thailand Premier League 13:00
BG Pathum UnitedNong Bua Pitchaya
1x2
Greece Super League 1 16:00
AEK AthensVolos NFC
1x2
Greece Super League 1 16:00
GianninaApollon Smyrnis
1x2
Greece Super League 1 16:00
Ionikos NikeaAtromitos Athinon
1x2
Greece Super League 1 16:00
LamiaOFI Crete
1x2
Greece Super League 1 16:00
PanathinaikosAsteras Tripolis
1x2
Greece Super League 1 16:00
PanetolikosAris Salonika
1x2
Greece Super League 1 16:00
PAOK SalonikaOlympiakos
1x2
Scotland League One 15:00
East FifeFalkirk
1x2
Scotland League Two 16:00
CowdenbeathStranraer
1x2
Scotland League Two 16:00
ElginAnnan Athletic
1x2
Scotland League Two 16:00
StirlingForfar
1x2
Scotland League Two 16:00
AlbionKelty Hearts
1x2
Guatemala Liga Nacional 17:00
CSD MunicipalGuastatoya
1x2
Guatemala Liga Nacional 17:00
Deportivo IztapaSolola FC
1x2
Guatemala Liga Nacional 17:00
XelajuAntigua GFC
1x2
Congo Premier League 14:00
AS BngFC Kondzo
1x2
Congo Premier League 15:00
AS CheminotsVita Club de Mokanda
1x2
Congo Premier League 16:00
InterclubCARA Brazzaville
1x2
Brazil Campeonato Tocantinense 20:00
NC ParaisoGurupi
1x2
Brazil Campeonato Tocantinense 20:00
InterportoPalmas FR
1x2
Brazil Campeonato Tocantinense 20:00
Capital TOTocantinopolis EC
1x2
France Division 1 Women 14:30
St Etienne WomenPSG Women
1x2
France Division 1 Women 14:30
Dijon WomenFC Fleury 91 Women
1x2
France Division 1 Women 14:30
Issy-les-Moulineaux WomenGuingamp Women
1x2
France Division 1 Women 14:30
Bordeaux WomenReims Women
1x2
France Division 1 Women 14:30
Montpellier WomenLyon Women
1x2
France Division 1 Women 14:30
ASJ Soyaux WomenParis FC Women
1x2
Belgium First Division A 17:00
Union Saint GilloiseGenk
1x2
Belgium First Division A 17:00
Standard LiegeClub Brugge
1x2
Belgium First Division A 17:00
KV KortrijkEupen
1x2
Belgium First Division A 17:00
Cercle BruggeZulte-Waregem
1x2
Belgium First Division A 17:00
KV MechelenAnderlecht
1x2
Belgium First Division A 17:00
KFCO Beerschot WilrijkOH Leuven
1x2
Belgium First Division A 17:00
CharleroiGent
1x2
Belgium First Division A 17:00
KV OostendeAntwerp
1x2
Belgium First Division A 17:00
Sint-TruidenseSeraing United
1x2

Find de fodboldkampe der spilles i dag

Er du i fodboldhumør og ønsker at spille på en kamp eller måske se den, men er i tvivl om hvilken kamp der er fedest i dag? Så er du kommet til det helt rigtige sted. På Bookmakere.dk kan du se dagens sportsbegivenheder indenfor en række kategorier, såsom CSGO, håndbold og ikke mindst fodbold. Kampene opdateres hver dag, men vi opdaterer samtidigt fremtidige kampe og altså ikke kun fodbold i dag.

Hvordan udvælges kampene til listen?

Fodbold i dag-listen opdateres ud fra nogle prædefinerede ligaer. Det vil sige at vi hver dag tjekker de enkelte ligaer for kommende fodboldkampe. Hvis vi finder en ny fodboldkamp som ikke er på listen, bliver den tilføjet. Vi bestræber os på at have det mest populære ligaer, men samtidigt også dem som danskerene er mest interesseret i.

Synes du at fodbold i dag listen er uoverskuelig, kan du sortere i ligaerne i venstre side af skærmen.

Hvor langt frem i tiden kan man se hvilke hold der spiller?

Som du ved opdateres listen dagligt, men hvor langt frem i tiden kigger vi om der er fodboldkampe i den givne liga, tænker du måske? Svaret er at vi ikke skiller på en dato. Vi opdaterer med andre ord listen så langt ud i tiden som muligt – hvilket betyder at hvis en kamp er planlagt, kan du se den i vores oversigt. Hvis du vil se kampe længere ude i tiden, kan du klikke på knappen ‘Vis mere’. Herefter bliver alle kampene vist for den valgte sportsgren og/eller liga.