Fodbold i dag

Hos bookmakere.dk finder du alle fodboldkampe de næste par uger. Vi matcher alle fodboldkampe op med de bedste odds fra de mest populære danske bookmakere. Vi leder løbende efter nye kampe til listen over fodboldkampe i dag, ligesom vi gerne tilføjer flere ligaer til listen. Kan du ikke finde den fodbold liga/turnering som du leder efter er du velkommen til at skrive til os, hvorefter vi måske vil tilføje den.

Denmark Superligaen 14:00
Odense BKFC Nordsjaelland
1x2
Denmark Superligaen 14:00
ViborgSonderjyske
1x2
Denmark Superligaen 16:00
BrondbyRanders FC
1x2
Denmark Superligaen 18:00
AaBFC Copenhagen
1x2
England Premier League 15:00
Man CityWest Ham
1x2
England Premier League 15:00
BrentfordEverton
1x2
England Premier League 15:00
BurnleyTottenham
1x2
England Premier League 15:00
LeicesterWatford
1x2
England Premier League 17:30
ChelseaMan Utd
1x2
Germany Bundesliga I 15:30
Eintracht FrankfurtUnion Berlin
1x2
Germany Bundesliga I 17:30
RB LeipzigBayer Leverkusen
1x2
Denmark Division 1 14:00
EsbjergNykobing
1x2
Denmark Division 1 15:00
AC HorsensHobro IK
1x2
England Championship 13:30
Sheff UtdBristol City
1x2
Sweden Allsvenskan 15:00
DjurgardenVarbergs BoIS FC
1x2
Sweden Allsvenskan 15:00
DegerforsIFK Norrkoping
1x2
Sweden Allsvenskan 15:00
IFK GoteborgOstersunds FK
1x2
Sweden Allsvenskan 17:30
HalmstadHammarby
1x2
Sweden Allsvenskan 17:30
Kalmar FFMalmo FF
1x2
Germany Oberliga Niedersachsen 14:00
TuS Blau-Weiss LohneHeeslinger SC
1x2
Germany Oberliga Niedersachsen 14:00
MTV GifhornRamlingen-Ehlershausen
1x2
Germany Oberliga Niedersachsen 14:00
SVG Göttingen 07HSC BW Schwalbe Tundern
1x2
Germany Oberliga Niedersachsen 14:00
1. FC Germania Egestorf-LangrederEintracht Northeim
1x2
Germany Oberliga Niedersachsen 14:00
Arminia HannoverLupo-Martini Wolfsburg
1x2
Germany Oberliga Niedersachsen 14:00
SC Spelle-VenhausEintracht Celle
1x2
Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 15:00
SV Rochling VolklingenFV Eppelborn
1x2
South Africa Premier 14:30
Moroka SwallowsKaizer Chiefs
1x2
South Africa Premier 14:30
Golden ArrowsBaroka FC
1x2
South Africa Premier 14:30
Royal AM FCStellenbosch FC
1x2
South Africa Premier 16:30
Maritzburg UtdAmazulu
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 14:30
DurenBergisch Gladbach 09
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 14:30
VfL AlfterViktoria 08 Arnoldsweiler
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 15:00
FC HurthSpVg Frechen 20
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 15:00
BC Viktoria Glesch PaffendorfSpVg Wesseling-Urfeld
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 15:00
FC Pesch 1956Siegburger SV 04
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 15:00
FC Hennef 05Borussia Freialdenhoven
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 15:00
SV Deutz 05SV Eilendorf
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 15:30
VfL VichttalSV Breinig
1x2
Germany Oberliga Mittelrhein 15:30
Fortuna Cologne IIBlau-Weiß Friesdorf
1x2
Poland IV Liga 11:00
Escola Varsovia WarszawaMlawianka Mlawa
1x2
Germany Oberliga Hessen 14:30
SV ZeilsheimHessen Dreieich
1x2
Germany Oberliga Hessen 14:30
VfB GinsheimWaldgirmes
1x2
Germany Oberliga Hessen 15:00
FC EddersheimTürk Gücü Friedberg
1x2
Ukraine Youth League 11:30
FC Minaj U19Dynamo Kiev U19
1x2
Ukraine Youth League 12:00
PFC Oleksandria U19Zorya U19
1x2
Armenia Premier League 12:00
Ararat ArmeniaFC Van
1x2
Armenia Premier League 15:00
Pyunik YerevanFC Urartu
1x2
Hong Kong Cup 08:00
HK Rangers FCHong Kong FC
1x2
Hong Kong Cup 10:30
KitcheeSouthern District
1x2
Moldova Divizia Nationala 12:00
FC MilsamiFC Floresti
1x2
Moldova Divizia Nationala 16:00
Sheriff TiraspolFC Dinamo Auto
1x2
South Africa National Div 1 14:30
Ajax Cape TownJDR Stars
1x2
South Africa National Div 1 14:30
Venda Football AcademyPretoria University
1x2
Saudi Arabia Premier League 13:30
AbhaAl Hilal Riyadh
1x2
Saudi Arabia Premier League 13:30
AbhaAl Hilal Riyadh
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Achyronas LiopetriouEnosis Paralimni
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Olympiada LympionAgia Napa
1x2
Cyprus Division 2 13:30
Omonia 29is MaiouAnagennisi FC Deryneia
1x2
Poland II Liga 13:00
Slask Wroclaw IIMKP Pogon Siedlce
1x2
Poland II Liga 16:00
KS Wisla PulawyLech Poznan II
1x2
CAF Confederations Cup 13:00
TuskerCS Sfaxien
1x2
CAF Confederations Cup 14:00
Zanaco FCBinga FC
1x2
CAF Confederations Cup 14:00
Simba Sports ClubRed Arrows FC
1x2
CAF Confederations Cup 14:00
Royal LeopardsJS Kabylie
1x2
CAF Confederations Cup 14:00
APR FCRSB Berkane
1x2
CAF Confederations Cup 15:00
TP MazembeMarumo Gallants
1x2
CAF Confederations Cup 15:30
AS Otoho d'OyoGor Mahia
1x2
CAF Confederations Cup 16:00
Hearts of OakJS Saoura
1x2
CAF Confederations Cup 16:00
Rivers UnitedEl Masry
1x2
CAF Confederations Cup 16:00
AS Maniema UnionPyramids FC
1x2
CAF Confederations Cup 16:30
US Gendarmerie NationaleDC Motema Pembe
1x2
CAF Confederations Cup 17:00
ASEC MimosasGD Interclube
1x2
CAF Confederations Cup 17:00
LPRC Oilers FCOrlando Pirates
1x2
CAF Confederations Cup 17:00
Stade Malien de BamakoAl Ahli Tripoli
1x2
Austria 2. Liga 10:30
SK Vorwärts SteyrSV Horn
1x2
Austria 2. Liga 10:30
SK Vorwärts SteyrSV Horn
1x2
Portugal U23 League 12:00
Belenenses U23Maritimo U23
1x2
Greece Super League U19 13:15
Asteras Tripolis U19Atromitos U19
1x2
Greece Super League U19 13:15
Asteras Tripolis U19Atromitos U19
1x2
Taiwan Premier League 09:00
Zhanyi SkywalkerTainan City
1x2
Taiwan Premier League 09:00
Hang YuenTaichung Futuro
1x2
Taiwan Premier League 09:00
Taiwan University of SportTaiwan CPC
1x2
Taiwan Premier League 09:00
Taiwan Power CompanyTaipei City Tatung
1x2
Poland Ekstraklasa 12:30
Wisla PlockCracovia Krakow
1x2
Poland Ekstraklasa 15:00
Lech PoznanWarta Poznan
1x2
Poland Ekstraklasa 17:30
Legia WarsawJagiellonia Bialystok
1x2
Norway Eliteserien 17:00
Kristiansund BKViking FK
1x2
Norway Eliteserien 17:00
MjondalenSarpsborg
1x2
Norway Eliteserien 17:00
RosenborgBodo/Glimt
1x2
Norway Eliteserien 17:00
TromsoStabaek
1x2
Norway Eliteserien 17:00
HaugesundSandefjord
1x2
Norway Eliteserien 19:00
SK BrannMolde
1x2
Cyprus Division 3 13:30
Digenis MorphouAE Zakakiou
1x2
Andorra Premier Division 11:00
UE Santa ColomaUE Sant Julia
1x2
Andorra Premier Division 13:30
FC OrdinoCE Carroi
1x2
Andorra Premier Division 16:00
EngordanyFC Santa Coloma
1x2
Andorra Premier Division 18:30
AC d'EscaldesInter Club d'Escaldes
1x2
Kazakhstan Cup 15:30
Kairat AlmatyShakhter Karagandy
1x2
San Marino Campionato 15:00
FC FiorentinoAC Libertas
1x2
San Marino Campionato 15:00
Juvenes/DoganaSS Virtus
1x2
San Marino Campionato 15:00
SS San GiovanniSS Cosmos
1x2
Qatar Second Division Cup 16:30
Al-Mu'aidarAl Bidda SC
1x2
Qatar Second Division Cup 16:30
Al Mesaimeer SCLusail
1x2
Rwandan Division 2 13:00
Gitikinyoni FCGasabo United
1x2
Rwandan Division 2 13:00
La Jeunesse FCMuhanga
1x2
Rwandan Division 2 13:00
Nyagatare FCAlpha FC
1x2
Rwandan Division 2 13:00
Rugende FCVision FC
1x2
Rwandan Division 2 13:00
Rwamagana CityImpessa FC
1x2
Andorra Second Division 11:00
FC Santa Coloma BFS La Massana
1x2
Andorra Second Division 13:30
UE Santa Coloma BUE Engordany II
1x2
Andorra Second Division 18:30
AC d'Escaldes BEU Sant Julià B
1x2
China Division 1 08:00
Zibo CujuJiangxi Beidamen
1x2
China Division 1 12:30
Heilongjiang Ice CityNanjing City
1x2
Ukraine Vyscha Liga 13:00
Ingulets PetrovoShakhtar Donetsk
1x2
Ukraine Vyscha Liga 16:00
FC Rukh LvivFC Metalist 1925
1x2
Ukraine Vyscha Liga 18:30
Kolos KovalivkaFC Veres Rivne
1x2
Russia Premier League 12:00
FC Nizhny NovgorodKrylia Sovetov
1x2
Russia Premier League 14:30
Rubin KazanDinamo Moscow
1x2
Russia Premier League 18:00
CSKA MoscowZenit St Petersburg
1x2
Brazil Serie A 01:30
Sao PauloSport Recife
1x2
Brazil Serie A 20:00
CorinthiansAthletico Paranaense
1x2
Brazil Serie A 20:00
Atletico MineiroFluminense
1x2
Brazil Serie A 23:00
InternacionalSantos
1x2
India Super League 15:00
BengaluruKerala Blasters
1x2
Portugal Campeonato Nacional 13:00
SC PraienseClube Uniao Idanhense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 14:00
GondomarSalgueiros
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
LimianosVilaverdense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Merelinense FCAD Camacha
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
SC Maria da FonteSC Vianense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
AmaranteParedes
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Macedo de CavaleirosSao Martinho
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
SC Vila RealVila Mea
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Berco SCSC Mirandela
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
AD Castro DaireValadares Gaia FC
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
SC EspinhoUniao de Coimbra
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Clube CondeixaCG Vitoria Sernache
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Pero PinheiroO Elvas
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
SU SintrenseCF Os Belenenses
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Esperanca LagosGUS Montemor
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
FC BarreirenseMoncarapachense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
SerpaJuventude Evora
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
ForjaesMaritimo B
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Santa MartaFC Tirsense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
GDSC AlvarengaCD Gouveia
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Leca FCFerreira de Aves
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
GD PenicheSertanense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Benfica e Castelo BrancoGD Fontinhas
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
ARC OleirosAC Marinhense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Operario Desportivo LagoaLoures
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
CoruchenseSacavenense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Rabo PeixeSC Ideal
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
Louletano DCCD Pinhalnovense
1x2
Portugal Campeonato Nacional 16:00
OlhanenseImortal DC
1x2
Luxembourg Division Nationale 16:00
FC 03 DifferdangeUT Petange
1x2
Luxembourg Division Nationale 16:00
FC Etzella EttelbruckUS Mondorf-Les-Bains
1x2
Luxembourg Division Nationale 16:00
Victoria RosportUnion Luxembourg
1x2
Luxembourg Division Nationale 16:00
CS Fola EschUS Hostert
1x2
Luxembourg Division Nationale 16:00
UNA StrassenJeunesse Esch
1x2
Luxembourg Division Nationale 16:00
HesperangeF91 Dudelange
1x2
Luxembourg Division Nationale 16:00
FC RodangeWiltz 71
1x2
Austria Bundesliga 14:30
FK Austria ViennaSK Sturm Graz
1x2
Austria Bundesliga 14:30
HartbergLASK Linz
1x2
Austria Bundesliga 17:00
SV RiedRapid Vienna
1x2
North Macedonia First League 13:00
Bregalnica StipFK Borec
1x2
North Macedonia First League 13:00
Makedonija Gj. PShkendija Tetovo
1x2
North Macedonia First League 13:00
Pelister BitolaFK Skopje
1x2
North Macedonia First League 13:00
KF Shkupi SkopjeFC Struga Trim & Lum
1x2
North Macedonia First League 13:00
Tikves KavadarciRabotnicki Skopje
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
TriestinaPro Patria
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
US FiorenzuolaLegnago Salus
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
Juventus U23Virtus Verona
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
LeccoSudtirol
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
MantovaRenate
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
Pro SestoTrento
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
SeregnoGIANA Erminio
1x2
Italy Serie C Group A 17:30
PadovaPro Vercelli
1x2
Italy Serie C Group C 14:30
MessinaFidelis Andria
1x2
Italy Serie C Group C 14:30
FoggiaVibonese
1x2
Italy Serie C Group C 14:30
AZ Picerno ASDPalermo
1x2
Italy Serie C Group C 14:30
AP TurrisAvellino
1x2
Italy Serie C Group C 14:30
Monterosi TusciaCatanzaro
1x2
Portugal Primeira Liga 16:30
MaritimoPacos Ferreira
1x2
Portugal Primeira Liga 19:00
SportingTondela
1x2
Portugal Primeira Liga 21:30
FC PortoGuimaraes
1x2
Australia A-League 06:05
Melbourne VictoryBrisbane Roar
1x2
Australia A-League 08:15
Western Sydney WanderersNewcastle Jets
1x2
Romania Liga I 16:30
FC BotosaniFC Voluntari
1x2
Romania Liga I 19:30
CS U CraiovaFCSB
1x2
Slovenia Prva Liga 13:00
NK BravoFC Koper
1x2
Slovenia Prva Liga 20:15
NS MuraNK Maribor
1x2
Serbia Super Liga 13:00
Radnicki NisFK Radnik Surdulica
1x2
Serbia Super Liga 13:00
FK KolubaraFK Backa Topola
1x2
Serbia Super Liga 14:25
Red Star BelgradeSpartak Subotica
1x2
Serbia Super Liga 16:30
FK VozdovacPartizan Belgrade
1x2
Serbia Super Liga 18:45
Red Star BelgradeSpartak Subotica
1x2
Slovenia 2. SNL 13:30
NK KrskoRoltek DOB
1x2
Slovenia 2. SNL 13:30
Krka Novo MestoNK Bilje
1x2
Czech Republic First League 15:00
Slavia PragueFK Teplice
1x2
Czech Republic First League 15:00
FK JablonecMlada Boleslav
1x2
Czech Republic First League 15:00
Hradec KraloveMFK Karvina
1x2
Czech Republic First League 18:00
Sparta PragueSlovan Liberec
1x2
France Cup 13:30
Versailles 78AS Poissy
1x2
France Cup 13:30
AS ChatouFC Chartres
1x2
France Cup 13:45
Trelissac FCToulouse
1x2
France Cup 15:00
ChauvignyLe Havre
1x2
France Cup 13:30
Hauts LyonnaisBourgoin Jallieu
1x2
France Cup 13:30
Reims Ste-AnneRS Magny
1x2
France Cup 13:30
JS Chemin Bas d'AvignonAgde
1x2
France Cup 14:00
US Perros-LouannecVitre
1x2
France Cup 14:00
PanazolAngouleme
1x2
Bosnia & Herzegovina Premier Liga 15:00
Radnik BijeljinaBorac Banja Luka
1x2
Bosnia & Herzegovina Premier Liga 13:00
FK Rudar PrijedorFK Tuzla City
1x2
Bosnia & Herzegovina Premier Liga 15:00
Siroki BrijegFK Sarajevo
1x2
Bosnia & Herzegovina Premier Liga 13:00
FK Rudar PrijedorFK Tuzla City
1x2
Bosnia & Herzegovina Premier Liga 15:00
Radnik BijeljinaBorac Banja Luka
1x2
Bosnia & Herzegovina Premier Liga 15:00
Siroki BrijegFK Sarajevo
1x2
Gibraltar National League 16:00
College 1975 FCLynx FC
1x2
Gibraltar National League 18:30
Europa PointEuropa FC
1x2
England FA Trophy 16:00
KingstonianFarnborough
1x2
England FA Trophy 16:00
KingstonianFarnborough
1x2
Cyprus Division 1 18:00
AEL LimassolAEK Larnaca
1x2
Sweden 2.div Södra Svealand 13:00
Motala AIF FKIFK Eskilstuna
1x2
Sweden 2.div Södra Svealand 13:00
Huddinge IFSmedby AIS
1x2
Sweden 2.div Södra Svealand 13:00
Rynninge IKTyresö FF
1x2
Sweden 2.div Södra Svealand 13:00
Arameiska-SyrianskaKarlslunds IF HFK
1x2
Sweden 2.div Södra Svealand 13:00
Syrianska FCNykopings BIS
1x2
Sweden 2.div Södra Svealand 13:00
Trosa Vagnhärad SKUnited IK Nordic
1x2
Sweden 2.div Södra Svealand 13:00
Mjölby AIVarmbols FC
1x2
Poland I Liga 12:40
GKS Tychy 71CWKS Resovia Rzeszów
1x2
Poland I Liga 15:00
Sandecja Nowy SaczGornik Polkowice
1x2
Poland I Liga 18:00
Widzew LodzZaglebie Sosnowiec
1x2
Spain Primera Nacional Women 11:00
Discobolo La Torre AC WomenUD Aguilas Women
1x2
Spain Primera Nacional Women 11:00
Santa Teresa Women BAlmeria Women
1x2
Spain Primera Nacional Women 11:00
DNS De Belen WomenCDEF Logrono II Women
1x2
Spain Primera Nacional Women 11:30
CD Aurrera WomenAthletic Bilbao C Women
1x2
Spain Primera Nacional Women 12:30
SD Villestro WomenGijon FF Women
1x2
Spain Primera Nacional Women 13:30
CE Europa WomenBalears FC Women
1x2
Ghana Premier League 16:00
Bechem FCDreams
1x2
Ghana Premier League 16:00
Eleven WondersElmina Sharks
1x2
Ghana Premier League 16:00
Karela United FCAsante Kotoko
1x2
Ghana Premier League 16:00
King FaisalMedeama SC
1x2
Ghana Premier League 16:00
Real Tamale UnitedAshanti Gold
1x2
Ghana Premier League 16:00
Bibiani Gold StarsAccra Lions FC
1x2
Greece Super League 2 13:45
Apollon Pontou FCPAOK Salonika B
1x2
Greece Super League 2 13:45
ThesprotosKavala
1x2
Greece Super League 2 13:45
VeriaTrikala
1x2
Greece Super League 2 13:45
Apollon Pontou FCPAOK Salonika B
1x2
Greece Super League 2 13:45
Anagennisi KarditsasOlympiakos Volou
1x2
Greece Super League 2 13:45
IrodotosKallithea
1x2
Greece Super League 2 13:45
Episkopi FCChania FC
1x2
Greece Super League 2 13:45
LevadiakosOF Ierapetras
1x2
Greece Super League 2 13:45
XanthiAlmopos Arideas
1x2
Greece Super League 2 13:45
PierikosNiki Volou
1x2
Greece Super League 2 16:00
Kifisias FCDiagoras
1x2
Greece Super League 2 13:45
RhodosZakynthos
1x2
Greece Super League 2 13:45
Iraklis 1908 FCLarissa
1x2
Greece Super League 2 13:45
AEK Athens BAsteras Vlachioti
1x2
Italy Serie B 20:30
ComoParma
1x2
Croatia 2.HNL 13:30
NK Osijek IINK Jarun
1x2
Croatia 2.HNL 13:30
OrijentNK Croatia Zmijavci
1x2
Lithuania A Lyga 14:00
PanevezysHegelmann Litauen
1x2
Lithuania A Lyga 14:00
FK Kauno ZalgirisBanga Gargzdai
1x2
Lithuania A Lyga 14:00
NevezisFK Riteriai
1x2
Lithuania A Lyga 14:00
Suduva MarijampoleFK Dainava Alytus
1x2
Lithuania A Lyga 14:00
FK Zalgiris VilniusFK Dziugas Telsiai
1x2
Hungary NB II 13:00
Szolnoki Mav FCTiszakecske FC
1x2
Hungary NB II 13:00
Gyori ETOSzeged-Csanad Grosics
1x2
Hungary NB II 13:00
Nyiregyhaza SpartacusIII Keruleti TUE
1x2
Hungary NB II 17:00
BFC SiofokSzentlorinc SE
1x2
Hungary NB II 13:00
Gyori ETOSzeged-Csanad Grosics
1x2
Hungary NB II 17:00
Vasas SCBudaorsi SC
1x2
Hungary NB II 17:00
Diosgyori VTKFC Ajka
1x2
Hungary NB II 17:00
BekescsabaBudafoki MTE
1x2
Hungary NB II 17:00
Csakvari TkSoroksar
1x2
Hungary NB II 17:00
Pecsi MFCDorogi FC
1x2
Rwanda National League 14:00
Marines FCRutsiro FC
1x2
Rwanda National League 14:00
AS KigaliPolice FC
1x2
Rwanda National League 14:00
Espoir FCEtincelles
1x2
Rwanda National League 14:30
Rayon Sports FCEtoile de L'Est
1x2
Italy Serie A 12:30
UdineseGenoa
1x2
Italy Serie A 15:00
AC MilanSassuolo
1x2
Italy Serie A 15:00
SpeziaBologna
1x2
Italy Serie A 18:00
RomaTorino
1x2
Italy Serie A 20:45
NapoliLazio
1x2
Spain Tercera Group 8 16:15
Atletico TordesillasCF Palencia
1x2
Spain Tercera Group 8 16:30
Ciudad Rodrigo CFCultural Leonesa B
1x2
Bulgaria First League 14:15
Lok SofiaCSKA 1948 Sofia
1x2
Spain Tercera Group 13 11:30
Huercal Overa CFYeclano
1x2
Spain Tercera Group 13 12:00
El Palmar CF Estrella GranaFC Cartagena B
1x2
Spain Tercera Group 13 12:00
Real Murcia BRacing Murcia
1x2
Spain Tercera Group 13 12:00
UCAM Murcia CF BCiudad de Murcia
1x2
Spain Tercera Group 13 16:00
Cartagena FCCF Lorca Deportiva
1x2
Spain Tercera Group 13 16:15
Deportiva MineraFC La Union Atletico
1x2
Spain Tercera Group 13 16:15
UD CaravacaBala Azul
1x2
Spain Tercera Group 13 16:30
MazarronUD Los Garres
1x2
Spain Tercera Group 13 16:30
Archena SportCD Bullense
1x2
Burkina Faso League 16:30
AS Douanes OuagadougouRC Bobo Dioulasso
1x2
Burkina Faso League 16:30
Vitesse FCASF Bolo Dioulasso
1x2
Burkina Faso League 18:45
US Forces ArmeesASFA-Yennenga
1x2
Spain Tercera Group 3 11:45
Siete VillasNaval
1x2
Spain Tercera Group 3 11:45
CD GuarnizoAt. Albericia
1x2
Spain Tercera Group 3 17:00
Textil EscudoUD Samano
1x2
Spain Tercera Group 3 17:00
CD ColindresSelaya
1x2
Spain Tercera Group 3 17:00
VimenorNoja
1x2
Spain Primera Liga 14:00
Real BetisLevante
1x2
Spain Primera Liga 16:15
EspanyolReal Sociedad
1x2
Spain Primera Liga 18:30
CadizAtletico Madrid
1x2
Spain Primera Liga 21:00
Real MadridSevilla
1x2
Sweden 2.div Norra Götaland 13:00
Nordvärmland FFIK Gauthiod
1x2
Sweden 2.div Norra Götaland 13:00
Yxhults IKGrebbestads IF
1x2
Sweden 2.div Norra Götaland 13:00
BK ForwardVanersborgs FK
1x2
Sweden 2.div Norra Götaland 13:00
Stenungsunds IFIFK Kumla
1x2
Sweden 2.div Norra Götaland 13:00
IFK TidaholmLidköpings FK
1x2
Sweden 2.div Norra Götaland 13:00
IK OddevoldIF Karlstad II
1x2
Sweden 2.div Norra Götaland 13:00
Ahlafors IFAngered BK
1x2
Morocco GNF 2 15:30
Club Jeunesse Ben GuerirMAT Tetouan
1x2
Morocco GNF 2 15:30
Olympique DcheiraASS Sale
1x2
Morocco GNF 2 15:30
JSM MassiraChabab Atlas Khénifra
1x2
Czech Republic 2. Liga 10:15
Viktoria ZizkovVarnsdorf
1x2
Argentina Primera B Metropolitana 21:00
UAI UrquizaCanuelas FC
1x2
Peru Primera Division 21:00
Sporting CristalAlianza Lima
1x2
Turkey Super Lig 11:30
Gazisehir Gaziantep FKKonyaspor
1x2
Turkey Super Lig 14:00
Fatih KaragumrukTrabzonspor
1x2
Turkey Super Lig 14:00
SivassporHatayspor
1x2
Turkey Super Lig 17:00
Yeni MalatyasporGalatasaray
1x2
Turkey 1 Lig 11:30
KeciorengucuUmraniyespor
1x2
Turkey 1 Lig 17:00
AltinorduAnkaragucu
1x2
Slovakia Super Liga 17:00
FC Spartak TrnavaMFK Ruzomberok
1x2
Mexico Apertura 02:00
Club AmericaUnam Pumas
1x2
Mexico Apertura 04:05
AtlasMonterrey
1x2
Spain Segunda 14:00
LeganesLas Palmas
1x2
Spain Segunda 16:00
AmorebietaReal Zaragoza
1x2
Spain Segunda 16:00
UD IbizaPonferradina
1x2
Spain Segunda 18:15
TenerifeReal Sociedad B
1x2
Costa Rica Primera Division 18:00
AlajuelenseMunicipal Perez Zeledon
1x2
Costa Rica Primera Division 22:00
CartaginesADR Jicaral
1x2
Costa Rica Primera Division 22:00
Guadalupe FCSantos de Guápiles
1x2
Costa Rica Primera Division 22:00
Sporting San JoseHerediano
1x2
Costa Rica Primera Division 22:00
AD GuanacastecaDeportivo Saprissa
1x2
Angola Girabola 15:30
Desportivo da HuilaCR Da Caala
1x2
Angola Girabola 16:30
Progresso do SambizangaPetro Luanda
1x2
Spain Tercera Group 11 12:00
MercadalSantanyi
1x2
Spain Tercera Group 11 12:00
CF San RafaelPoblense
1x2
Spain Tercera Group 11 12:00
CE CamposSD Portmany
1x2
Spain Tercera Group 11 15:30
CD MurenseLlosetense
1x2
Croatia 1.HNL 15:00
HNK SibenikDinamo Zagreb
1x2
Israel Premier League 19:15
Hapoel HaifaMaccabi Tel Aviv
1x2
Israel Premier League 19:45
Hapoel Tel-AvivMaccabi Haifa
1x2
Montenegro Prva Liga 16:00
Buducnost PodgoricaSutjeska Niksic
1x2
Montenegro Prva Liga 15:00
FK Decic TuziOFK Petrovac
1x2
Montenegro Prva Liga 14:00
FK Iskra DanilovgradFK Mornar Bar
1x2
Montenegro Prva Liga 13:00
FK Rudar PljevljaFK Podgorica
1x2
Montenegro Prva Liga 13:00
FK JezeroFK Zeta Golubovci
1x2
Montenegro Prva Liga 13:00
FK Rudar PljevljaFK Podgorica
1x2
Montenegro Prva Liga 13:00
FK JezeroFK Zeta Golubovci
1x2
Montenegro Prva Liga 14:00
FK Iskra DanilovgradFK Mornar Bar
1x2
Montenegro Prva Liga 15:00
FK Decic TuziOFK Petrovac
1x2
Montenegro Prva Liga 16:00
Buducnost PodgoricaSutjeska Niksic
1x2
Greece Super League Women 13:00
Fidon Argous WomenOFI FC Women
1x2
Greece Super League Women 14:00
Trikala 2011 WomenAgrotikos Asteras Women
1x2
Argentina Primera C Metropolitana 21:00
CS Dock SudBerazategui
1x2
USA MLS 21:00
Sporting Kansas CityReal Salt Lake
1x2
Malta Challenge League 14:00
St AndrewsLuqa SA
1x2
Malta Challenge League 15:00
Qrendi FCTarxien Rainbows FC
1x2
Malta Challenge League 18:00
Vittoriosa StarsMelita FC Saint Julian
1x2
Malta Challenge League 19:00
Mqabba FCZejtun Corinthians
1x2
Morocco League Women 14:00
Ittihad Tanger WomenRaja Ait Iazza Women
1x2
Morocco League Women 14:00
OC Khouribga WomenAUSF Assa Zag Women
1x2
Panama Liga Prom 02:00
SD Atletico NacionalAtletico Chiriqui B
1x2
Venezuela Primera Division 01:30
Metropolitanos FCAcademia Puerto Cabello
1x2
Venezuela Primera Division 20:00
Deportivo TachiraCaracas
1x2
Venezuela Primera Division 22:00
PortuguesaAtlético Venezuela
1x2
Venezuela Primera Division 22:15
Deportivo La GuairaCD Lara
1x2
Colombia Primera A 02:05
Atletico Nacional MedellinJunior
1x2
Colombia Primera B 19:30
LeonesReal Cartagena
1x2
Colombia Primera B 21:30
Union MagdalenaFortaleza
1x2
Paraguay Division Profesional 23:00
Guairena FCGuarani Asuncion
1x2
Paraguay Division Profesional 23:00
Cerro Porteno12 de Octubre
1x2
Nicaragua Play-Offs 02:00
Managua FCDiriangen
1x2
Nicaragua Play-Offs 02:00
Managua FCDiriangen
1x2
Hong Kong 3rd Division 08:30
Heng Wah FCTsun Tat Kwok Keung
1x2
Hong Kong 3rd Division 13:00
Tsuen WanSai Kung
1x2
Ethiopia Premier League 13:00
Dire DawaWelkite Ketema
1x2
Ethiopia Premier League 16:00
Adama CityAddis Ababa Ketema
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
Mertert/WasserbilligSC Bettembourg
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
FC MondercangeJeunesse Junglinster
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
FC Mamer 32Jeunesse Canach
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
UN 97 KaerjengBissen
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
Yellow Boys Weiler-La-TourRumelange
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
Blo-Weiss MedernachFC Alisontia Steinsel
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
US EschFC Berdenia Berbourg
1x2
Luxembourg Promotion D’Honneur 16:00
FC Marisca MerschFC Schifflange 95
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
Mainz U19SSV Ulm U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
Borussia M'gladbach U19Schalke U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
FC Viktoria Köln U19Cologne U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
Borussia Dortmund U19Fortuna Dusseldorf U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
Wuppertaler U19Alemannia Aachen U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
Rot Weiss Essen U19Fortuna Koln U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
KSV Hessen Kassel U19Saarbrucken U19
1x2
Germany Bundesliga U19 12:00
RB Leipzig U19Hallescher FC U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
Astoria Walldorf U19Kickers Offenbach U19
1x2
Germany Bundesliga U19 12:00
SC Preussen Munster U19MSV Duisburg U19
1x2
Germany Bundesliga U19 13:00
Greuther Furth U19Bayern Munich U19
1x2
Germany Bundesliga U19 15:00
VfL Osnabruck U19Werder Bremen U19
1x2
Germany Bundesliga U19 11:00
Greuther Furth U19Bayern Munich U19
1x2
Burundi Premier League 14:00
BumamuruBS Dynamic
1x2
Botswana Premier League 14:30
Mogoditshane FightersSecurity Systems FC
1x2
Botswana Premier League 15:00
Extension GunnersMorupule Wanderers FC
1x2
Indonesia Liga 1 09:15
Persita TangerangPSS Sleman
1x2
Indonesia Liga 1 12:00
PS Barito PuteraMadura United
1x2
Indonesia Liga 1 12:15
Persik KediriPersebaya Surabaya
1x2
Indonesia Liga 1 14:45
Persib BandungArema FC
1x2
Germany Oberliga Bremen 11:00
ESC GeestemündeTuS Schwachhausen
1x2
Germany Oberliga Bremen 14:00
Leher TSWerder Bremen III
1x2
Germany Oberliga Bremen 14:00
SV HemelingenTuS Komet Arsten
1x2
Germany Oberliga Bremen 14:00
KSV Vatan Sport BremenBremer SV
1x2
Germany Oberliga Bremen 15:00
SC BorgfeldOSC Bremerhaven
1x2
Germany Oberliga Bremen 15:00
BSC HastedtSFL Bremerhaven
1x2
Germany Oberliga Bremen 15:30
Habenhauser FVBTS Neustadt
1x2
France U19 League 11:00
Le Mans U19Brest U19
1x2
France U19 League 11:00
Bordeaux U19Concarneau U19
1x2
France U19 League 11:00
Colomiers U19Cannes U19
1x2
France U19 League 12:30
Dijon ASPTT U19Strasbourg U19
1x2
France U19 League 14:30
Evreux FC 27 U19Le Havre U19
1x2
France U19 League 14:30
Valenciennes U19Amiens SC U19
1x2
France U19 League 14:30
US Orleans U19Feignies-Aulnoye U19
1x2
France U19 League 14:30
Montfermeil FC U19St Pryve St Hilaire U19
1x2
France U19 League 14:30
Bourg-Peronnas U19Sochaux U19
1x2
France U19 League 14:30
CA Pontarlier U19Lyon U19
1x2
France U19 League 14:30
Nancy U19Metz U19
1x2
France U19 League 14:30
Tours U19Guingamp U19
1x2
France U19 League 14:30
Angers U19Chateauroux U19
1x2
France U19 League 14:30
St Etienne U19Istres U19
1x2
France U19 League 14:30
ASC Pieve di Lota U19Toulouse U19
1x2
France U19 League 14:30
Monaco U19Nice U19
1x2
France U19 League 14:30
Ajaccio U19Marseille U19
1x2
France U19 League 14:30
Caen U19PSG U19
1x2
France U19 League 14:30
Chambly Thelle U19JA Drancy U19
1x2
France U19 League 14:30
Lens U19Lille U19
1x2
France U19 League 14:30
Paris FC U19Auxerre U19
1x2
France U19 League 14:30
Torcy U19Clermont Foot U19
1x2
France U19 League 14:30
Vertou U19Laval U19
1x2
France U19 League 14:30
Nimes U19Sporting Club Toulon U19
1x2
Poland III Liga 12:00
Lechia Tomaszow MazowieckiMamry Gizycko
1x2
Poland III Liga 13:00
Zaglebie Lubin IIPiast Zmigrod
1x2
Poland III Liga 13:30
Jagiellonia Bialystok IILegionovia Legionowo
1x2
India Santosh Trophy 05:00
Daman & DiuDadra & Nagar Haveli
1x2
Brazil Serie B 20:00
VitoriaVila Nova
1x2
Brazil Serie B 20:00
Clube Do RemoAD Confianca
1x2
Brazil Serie B 20:00
AvaiSampaio Correa
1x2
Brazil Serie B 20:00
BotafogoGuarani
1x2
Brazil Serie B 20:00
CS AlagoanoBrasil de Pelotas
1x2
Brazil Serie B 20:00
GoiasBrusque
1x2
Brazil Serie B 20:00
Operario PRCRB
1x2
Brazil Serie B 20:00
LondrinaVasco da Gama
1x2
Tunisia League 2 14:00
EO Sidi BouzidAS Mhamdia
1x2
Tunisia League 2 14:00
AS GabesCS Msaken
1x2
Tunisia League 2 14:00
CS KorbaStade Gabesien
1x2
Tunisia League 2 14:00
SC Ben ArousEGS Gafsa
1x2
Tunisia League 2 14:00
CS TabarkaSfax Railways
1x2
Tunisia League 2 14:00
Em MahdiaAS Oued Ellil
1x2
Tunisia League 2 14:00
EO Sidi BouzidAS Mhamdia
1x2
Tunisia League 2 14:00
AS GabesCS Msaken
1x2
Tunisia League 2 14:00
CS KorbaStade Gabesien
1x2
Tunisia League 2 14:00
SC Ben ArousEGS Gafsa
1x2
Tunisia League 2 14:00
CS TabarkaSfax Railways
1x2
Tunisia League 2 14:00
Em MahdiaAS Oued Ellil
1x2
Thailand Division 2 12:00
Phrae UnitedLampang FC
1x2
Thailand Division 2 12:00
KhonkaenAyutthaya United
1x2
Thailand Division 2 13:00
Sukhothai FCKasetsart FC
1x2
Thailand Division 2 13:00
ChiangmaiNakhon Pathom FC
1x2
Thailand Division 3 09:30
Kasem Bundit UniversityThonburi United FC
1x2
Thailand Division 3 09:30
Nonthaburi UnitedNorth Bangkok University
1x2
Thailand Division 3 09:30
Yasothon FCSakon Nakhon FC
1x2
Thailand Division 3 09:30
Assumption UnitedThawi Samut Sakhon
1x2
Thailand Division 3 09:30
Samut SongkhramBang Pa-in Ayutthaya
1x2
Thailand Division 3 09:30
ACDC FCKabin United
1x2
Spain Tercera Group 15 12:00
SubizaCirbonero
1x2
Spain Tercera Group 15 16:00
Murchante FCCD Beti Onak
1x2
Spain Tercera Group 15 16:30
CD CantolaguaBurladés
1x2
Spain Tercera Group 15 18:00
CD AzkoyenCD Corellano
1x2
Germany Regionalliga South West 14:00
FC 08 HomburgKickers Offenbach
1x2
Spain Tercera Group 4 11:00
SantutxuCultural de Durango
1x2
Spain Tercera Group 4 12:00
Alaves BBeti Gazte
1x2
Spain Tercera Group 4 17:00
BarakaldoUritarra
1x2
Germany Oberliga Schleswig-Holstein 14:00
SV Preussen 09 ReinfeldDornbreite Lübeck
1x2
Germany Oberliga Schleswig-Holstein 14:00
SV TodesfeldeEutin 08
1x2
Germany Oberliga Schleswig-Holstein 14:00
Eckernförder SVTSV Bordesholm
1x2
Germany Oberliga Schleswig-Holstein 14:00
SV Frisia 03Weiche Flensburg 08 II
1x2
Sweden Juniorallsvenskan 17:00
Angby U19Taby FK U19
1x2
Sweden Juniorallsvenskan 16:00
IK Frej Taby U19Vasalunds IF U19
1x2
Argentina Primera D Metropolitana 21:00
Centro EspanyolDefensores de Cambaceres
1x2
Republic of Ireland FAI Cup 17:00
Bohemians DublinSt Patricks
1x2
Spain Tercera Group 17 11:00
Real Zaragoza BUtebo
1x2
Spain Tercera Group 17 11:30
Giner TorreroCD Carinena
1x2
Spain Tercera Group 17 12:00
CD BinefarCD Belchite 97
1x2
Spain Tercera Group 17 15:30
UD BiescasCF Calamocha
1x2
Spain Tercera Group 17 15:30
CD RobresCF Santa Anastasia
1x2
Spain Tercera Group 17 16:00
Epila CFUD Barbastro
1x2
Spain Tercera Group 17 16:00
SD BorjaMonzón
1x2
Spain Tercera Group 17 16:30
CaspeIllueca
1x2
Spain Tercera Group 6 12:00
Valencia BAthletic Torrellano
1x2
Spain Tercera Group 6 12:00
Castellon BHercules II
1x2
Spain Tercera Group 6 16:30
Elche IlicitanoSilla CF
1x2
Spain Tercera Group 6 16:30
VillajoyosaCallosa Deportiva CF
1x2
Spain Tercera Group 6 17:00
OrihuelaAcero
1x2
Spain Tercera Group 6 17:00
Olímpic de XativaTorrent C.F.
1x2
Japan J2-League 05:00
Blaublitz AkitaTokyo Verdy
1x2
Japan J2-League 05:00
FC RyukyuAlbirex Niigata
1x2
Japan J2-League 05:00
SagamiharaMatsumoto Y FC
1x2
Japan J2-League 06:00
JEF Utd ChibaKyoto Sanga FC
1x2
Japan J2-League 06:00
Giravanz KitakyushuTochigi SC
1x2
Japan J2-League 06:00
Zweigen KanazawaMontedio Yamagata
1x2
Japan J2-League 06:00
Thespa KusatsuJubilo Iwata
1x2
Japan J2-League 06:00
Mito HollyhockEhime FC
1x2
Japan J2-League 06:00
Renofa YamaguchiVentforet Kofu
1x2
Japan J2-League 06:00
V-Varen NagasakiFagiano Okayama
1x2
Japan J2-League 06:00
Machida ZelviaOmiya Ardija
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
OFK TitogradFK Jedinstvo Bijelo Polje
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
FK ArsenalFK Grbalj Radanovici
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
OFK IgaloFK Bokelj
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
FK Kom PodgoricaFK Cetinje
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
OFK TitogradFK Jedinstvo Bijelo Polje
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
FK ArsenalFK Grbalj Radanovici
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
OFK IgaloFK Bokelj
1x2
Montenegro Druga Liga 13:00
FK Kom PodgoricaFK Cetinje
1x2
Spain Tercera Group 7 11:00
Fuenlabrada BRSD Alcala
1x2
Spain Tercera Group 7 11:30
TorrejonAtletico Madrid B
1x2
Spain Tercera Group 7 11:30
ParlaAD Complutense Alcala
1x2
Spain Tercera Group 7 11:30
Getafe BPozuelo Alarcon
1x2
Spain Tercera Group 7 11:30
Alcorcon BRCD Carabanchel
1x2
Spain Tercera Group 7 11:30
Trival ValderasVillaviciosa Odon
1x2
Spain Tercera Group 7 12:00
Las RozasCD Colonia Moscardo
1x2
Spain Tercera Group 7 12:00
Tres CantosCD Paracuellos Antamira
1x2
Spain Tercera Group 7 12:00
UrsariaED Moratalaz
1x2
Spain Tercera Group 7 16:00
Atletico Madrid BRSD Alcala
1x2
Spain Tercera Group 7 16:30
CD GalapagarRayo Vallecano B
1x2
Germany Oberliga Baden-Wuerttemberg 14:30
Rielasingen-ArlenFreiburger FC
1x2
Germany Oberliga Hamburg 10:45
Hamburg Eimsbutteler BCFC Süderelbe
1x2
Germany Oberliga Hamburg 14:00
Niendorfer TSVTuS Osdorf
1x2
Germany Oberliga Hamburg 15:00
TSV SaselSV Curslack-Neuengamme
1x2
Switzerland 1.Liga Classic 15:00
DelemontFC Kosova
1x2
Romania Liga II 11:00
SSU Politehnica TimisoaraCSA Steaua Bucuresti
1x2
Costa Rica Segunda 18:00
Marineros de PuntarenasBarrio Mexico
1x2
Spain Tercera Group 10 12:00
Conil CFCA Antoniano
1x2
Spain Tercera Group 10 12:00
CabecenseXerez CD
1x2
Spain Tercera Group 10 12:00
Sevilla CCiudad Lucena
1x2
Spain Tercera Group 10 12:00
Los BarriosCD Utrera
1x2
Spain Tercera Group 10 16:30
CartayaRec de Huelva
1x2
Spain Tercera Group 10 16:30
Puente GenilAD Ceuta FC B
1x2
Spain Tercera Group 10 17:00
PozoblancoUD Tomares
1x2
Romania U19 League 10:00
CS Concordia Chiajna U19AFC Botosani U19
1x2
Romania U19 League 10:00
ACS Kids Tampa Brasov U19LPS Bihorul Oradea U19
1x2
Romania U19 League 11:00
SC Dinamo 1948 Bucharest U19FCSB U19
1x2
Romania U19 League 11:00
ACS Sepsi U19FC Voluntari U19
1x2
Romania U19 League 11:00
LPS Buzau U19CSM Politehnica lasi U19
1x2
Romania U19 League 11:00
ACS Viitorul Cluj U19Universitatea Cluj U19
1x2
Slovakia 2. Liga 13:00
Dukla Banska BystricaFC Rohoznik
1x2
Spain Tercera Group 14 11:45
PlasenciaOlivenza
1x2
Spain Tercera Group 14 12:00
CF TrujilloCD Diocesano
1x2
Spain Tercera Group 14 12:00
CalamonteAD Llerenense
1x2
Spain Tercera Group 14 12:00
CD AzuagaSP Villafranca
1x2
Spain Tercera Group 14 16:30
CD Don AlvaroMoralo
1x2
Spain Tercera Group 14 17:00
Arroyo CPExtremadura B
1x2
Spain Tercera Group 14 17:00
EMD AceuchalCD Miajadas
1x2
Spain Tercera Group 14 17:00
JerezCD Badajoz B
1x2
Germany 3.Liga 13:00
VfL OsnabruckFreiburg II
1x2
Germany 3.Liga 14:00
FC Viktoria KölnHallescher FC
1x2
Costa Rica Playoffs 22:00
Marineros de PuntarenasBarrio Mexico
1x2
Costa Rica Playoffs 22:00
Municipal LiberiaPuntarenas
1x2
Spain Tercera Group 9 12:00
CD Huetor VegaAtletico Malagueno
1x2
Spain Tercera Group 9 12:00
Almeria BReal Jaen
1x2
Spain Tercera Group 9 12:00
Marbella FCCD Huetor Tajar
1x2
Spain Tercera Group 9 17:00
CD El PaloUD San Pedro
1x2
Spain Tercera Group 9 17:00
Alhaurin TorreAtletico Porcuna CF
1x2
Spain Tercera Group 9 17:30
CD TorreperogilMotril
1x2
Spain Tercera Group 9 17:30
Ciudad TorredonjimenoUD Torre del Mar
1x2
Hungary NB III 11:00
Puskas Academy IIFC Nagykanizsa
1x2
Croatia U19 League 10:00
NK Dugopolje U19NK Osijek U19
1x2
Croatia U19 League 11:00
NK Rudes U19Hajduk Split U19
1x2
Ukraine Persha Liga 13:15
Vpk Agro ShevchenkivkaFC Uzhgorod
1x2
Ukraine Persha Liga 14:30
Hirnyk Kryvyi RihAhrobiznes Volochysk
1x2
India IFA Shield 09:30
Real Kashmir FCCalcutta Customs
1x2
Sweden 2.div Norrland 14:00
Gottne IFNotvikens IK
1x2
Sweden 2.div Norrland 16:00
Täfteå IKUmeå FC Academy
1x2
Sweden 2.div Norrland 16:00
Bergnäsets AIKStorfors AIK
1x2
Faroe Islands Cup 16:00
NSI RunavikHB Torshavn
1x2
Faroe Islands Cup 16:00
B36 TorshavnVikingur Gota
1x2
Faroe Islands Cup 16:00
NSI RunavikHB Torshavn
1x2
Spain Tercera Group 1 12:30
Silva SDCD Choco
1x2
Spain Tercera Group 1 16:00
Racing Club VillalbesCF Noia
1x2
Spain Tercera Group 1 16:30
Csd ArzuaDeportivo La Coruna B
1x2
Spain Tercera Group 1 16:30
AlondrasJuvenil Ponteareas
1x2
Spain Tercera Group 1 17:00
CD EstradensePolvorin
1x2
Spain Tercera Group 1 17:00
SomozasSD Sofan
1x2
Belgium First Division B 16:00
Royal Excel MouscronLierse Kempenzonen
1x2
Belgium First Division B 20:00
RWD MolenbeekDeinze
1x2
Spain Tercera Group 16 11:30
BerceoHaro Deportivo
1x2
Spain Tercera Group 16 12:00
VareaYagüe
1x2
Spain Tercera Group 16 16:30
ArnedoOyonesa
1x2
Spain Tercera Group 16 16:30
CeniceroRapid de Murillo
1x2
Spain Tercera Group 16 16:45
Casalarreina CFAnguiano
1x2
Spain Tercera Group 16 17:00
AlfaroCD Calahorra B
1x2
Spain Tercera Group 16 17:00
CA VianesRiver Ebro
1x2
Spain Tercera Group 18 12:00
VillarrobledoCD Manchego CR
1x2
Spain Tercera Group 18 12:00
Huracan BalazoteIllescas
1x2
Spain Tercera Group 18 12:00
AzuquecaCD Guadalajara
1x2
Spain Tercera Group 18 16:00
CD TorrijosLa Roda
1x2
Spain Tercera Group 18 16:00
AD San ClementeVillarrubia CF
1x2
Spain Tercera Group 18 16:30
CD Quintanar del ReyMiguelturreño
1x2
Ecuador Campeonato Nacional 02:00
Delfin SCMushuc Runa
1x2
Ecuador Campeonato Nacional 02:00
Deportivo CuencaIndependiente del Valle
1x2
Ecuador Campeonato Nacional 02:00
EmelecManta FC
1x2
Ecuador Campeonato Nacional 02:00
Guayaquil CitySD Aucas
1x2
Ecuador Campeonato Nacional 02:00
OlmedoOrense
1x2
Spain Tercera Group 2 11:45
PravianoLenense
1x2
Spain Tercera Group 2 12:00
Sporting Gijon BReal Titanico Laviana
1x2
Spain Tercera Group 2 12:00
LlanesMosconia
1x2
Spain Tercera Group 2 12:00
CovadongaReal Oviedo B
1x2
Spain Tercera Group 2 12:00
UP Langreo BLuarca CF
1x2
Spain Tercera Group 2 15:45
CD ColungaGijon Industrial
1x2
Spain Tercera Group 2 16:00
TuillaLealtad
1x2
Spain Tercera Group 2 17:00
L'Entregu CFSD Navarro CF
1x2
Spain Tercera Group 2 17:30
CaudalEl San Martin
1x2
Zimbabwe Premier Soccer League 14:00
Highlanders FCNgezi Platinum FC
1x2
Zimbabwe Premier Soccer League 14:00
Triangle UnitedDynamos FC
1x2
Zimbabwe Premier Soccer League 14:00
CAPS UnitedHarare City
1x2
Sweden 2.div Västra Götaland 14:00
Sävedalens IFHöganäs BK
1x2
Sweden 2.div Västra Götaland 14:00
Husqvarna FFOnsala BK
1x2
Sweden 2.div Västra Götaland 14:00
AngelholmDalstorps IF
1x2
Sweden 2.div Västra Götaland 14:00
BK AstrioVinbergs IF
1x2
Sweden 2.div Västra Götaland 14:00
Eskilsminne IFTorslanda IK
1x2
Sweden 2.div Västra Götaland 14:00
Västra Frölunda IFVarbergs GIF FK
1x2
England League 1 16:00
IpswichCrewe
1x2
Poland Youth League 11:00
Jagiellonia Bialystok U18Stal Rzeszow U18
1x2
Poland Youth League 11:00
Lech Poznan U18Gwarek Zabrze U18
1x2
Turkey 2 Lig Beyaz 16:00
1922 KonyasporKastamonuspor
1x2
Italy Serie D 14:30
ArconateseSona
1x2
Italy Serie D 14:30
US BrenoUSD Castellanzese
1x2
Italy Serie D 14:30
Desenzano CalvinaASD Brusaporto
1x2
Italy Serie D 14:30
CaravaggioVirtus Ciserano Bergamo
1x2
Italy Serie D 14:30
USD CasatesePonte San Pietro
1x2
Italy Serie D 14:30
A.C. Crema 1908Legnano
1x2
Italy Serie D 14:30
US Folgore CarateseVis Nova Giussano
1x2
Italy Serie D 14:30
FranciacortaASD Villa D'Alme
1x2
Italy Serie D 14:30
FanoAsd Pineto Calcio
1x2
Italy Serie D 14:30
CastelfidardoTolentino
1x2
Italy Serie D 14:30
CastelnuovoAtletico Terme Fiuggi
1x2
Italy Serie D 14:30
ChietiSan Nicolò
1x2
Italy Serie D 14:30
VasteseASD Montegiorgio
1x2
Italy Serie D 14:30
AC BraSestri Levante
1x2
Italy Serie D 14:30
BorgosesiaCasale
1x2
Italy Serie D 14:30
Chieri 1955USD Pont Donnaz
1x2
Italy Serie D 14:30
Citta Di VareseSanremese
1x2
Italy Serie D 14:30
ASDC GozzanoFossano Calcio
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD ImperiaFC Vado
1x2
Italy Serie D 14:30
LavagneseDerthona
1x2
Italy Serie D 14:30
NovaraACSD Saluzzo
1x2
Italy Serie D 14:30
CaveseReal Agro Aversa
1x2
Italy Serie D 14:30
AcirealePortici 1906
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD PaternoCitta di Messina
1x2
Italy Serie D 14:30
Santa MariaASD Castrovillari Calcio
1x2
Italy Serie D 14:30
RendeASD Licata
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD SancataldeseASD Biancavilla
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD CannaraGavorrano
1x2
Italy Serie D 14:30
Virtus FlaminiaMontespaccato
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD Lornano BadesseRieti Srl
1x2
Italy Serie D 14:30
US PianeseSangiovannese
1x2
Italy Serie D 14:30
PoggibonsiArezzo
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD Pro LivornoSan Donato Tavarnelle
1x2
Italy Serie D 14:30
ScandicciFoligno
1x2
Italy Serie D 14:30
Afragolese 1944Cassino
1x2
Italy Serie D 14:30
ApriliaAS Ostia Mare
1x2
Italy Serie D 14:30
CarboniaTeam Nuova Florida
1x2
Italy Serie D 14:30
GladiatorTorres
1x2
Italy Serie D 14:30
USD Latte DolceCynthiabalonga
1x2
Italy Serie D 14:30
Vis ArtenaArzachena
1x2
Italy Serie D 14:30
BagnoleseReal Forte Querceta
1x2
Italy Serie D 14:30
LentigioneCorreggese
1x2
Italy Serie D 14:30
PratoBorgo San Donnino
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD Sasso MarconiMezzolara
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD Seravezza CalcioASD Fanfulla
1x2
Italy Serie D 14:30
TritiumSammaurese
1x2
Italy Serie D 14:30
ForliSCD Progresso Calcio
1x2
Italy Serie D 14:30
GhivizzanoAglianese
1x2
Italy Serie D 14:30
RiminiRavenna
1x2
Italy Serie D 14:30
TrapaniASD San Luca
1x2
Italy Serie D 15:00
Citta Di S. AgataFC Lamezia Terme
1x2
Italy Serie D 14:30
Cittanova InterpianaGelbison
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD TroinaASD Giarre
1x2
Italy Serie D 14:30
AstiSC Caronnese
1x2
Italy Serie D 14:30
LigornaASD RG Ticino
1x2
Italy Serie D 14:30
FC MateseSambenedettese
1x2
Italy Serie D 14:30
CarpiASD Alcione
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD Caldiero TermeASD Cartigliano
1x2
Italy Serie D 14:30
Cattolica SM CalcioASD Union Arzignanochiampo
1x2
Italy Serie D 14:30
Cjarlins MuzaneMontebelluna
1x2
Italy Serie D 14:30
Delta RovigoGSD Ambrosiana
1x2
Italy Serie D 14:30
Luparense FCEste
1x2
Italy Serie D 14:30
AC MestreCampodarsego
1x2
Italy Serie D 14:30
U.S BitontoAC Nardo
1x2
Italy Serie D 14:30
BrindisiBisceglie 1913
1x2
Italy Serie D 14:30
FC FrancavillaFBC Gravina
1x2
Italy Serie D 15:00
ASD MolfettaCitta di Fasano
1x2
Italy Serie D 14:30
NocerinaUSD Lavello
1x2
Italy Serie D 14:30
RotondaCasarano
1x2
Italy Serie D 14:30
Sorrento CalcioTeam Altamura
1x2
Italy Serie D 14:30
Atletico UriGiugliano
1x2
Italy Serie D 14:30
Tiferno LerchiASD Cascina Valdera
1x2
Italy Serie D 14:30
US Levico TermeSan Martino Speme
1x2
Italy Serie D 14:30
AC Dolomiti BellunesiUS Adriese
1x2
Italy Serie D 14:30
US MariglianeseCasertana
1x2
Italy Serie D 14:30
San Giorgio 1926SS Nola 1925
1x2
Italy Serie D 14:30
Insieme FormiaASD Lanusei
1x2
Italy Serie D 14:30
Nereto FCASD Trastevere
1x2
Italy Serie D 14:30
UnipomeziaASD Sporting Trestina
1x2
Italy Serie D 14:30
FC Spinea 1966Clodiense
1x2
Italy Serie D 14:30
Real Calepina FCAC Leon Monza Brianza
1x2
Italy Serie D 14:30
SSD Porto D’AscoliRecanatese
1x2
Italy Serie D 14:30
ASD MuraveraReal Monterotondo
1x2
Italy Serie D 14:30
OlginateseSangiuliano City Nova
1x2
Italy Serie D 14:30
Polisportiva Virtus MatinoAudace Cerignola
1x2
Italy Serie D 14:30
VastogirardiAurora Alto Casertano
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 10:00
Iskenderun FKDuzcespor
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 11:00
Elaziz BelediyesporSile Yildizspor
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 11:00
KizilcaboluksporHacettepe SK
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 11:00
BayrampasaDarica Genclerbirligi
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 11:00
Yeni OrdusporYesilyurt
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 11:00
76 Igdir BelediyesporBeyoglu Yeni Carsi FK
1x2
Turkey 3.Lig Group 2 11:00
Siirt Il Ozel Idaresi SporKusadasispor
1x2
Italy Serie C Group B 14:30
FermanaImolese
1x2
Italy Serie C Group B 14:30
GubbioAncona-Matelica
1x2
Italy Serie C Group B 14:30
ModenaPistoiese
1x2
Italy Serie C Group B 14:30
ReggianaViterbese
1x2
Italy Serie C Group B 14:30
Virtus EntellaCesena
1x2
Italy Serie C Group B 14:30
PescaraLucchese
1x2
Italy Serie C Group B 14:30
Aquila 1902 MontevarchiVis Pesaro
1x2
Italy Serie C Group B 15:00
CarrareseTeramo
1x2
Mexico U20 League 18:00
Santos Laguna U20Atlas U20
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 10:30
Hendek SporBatman Petrolspor
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 11:00
Karaman BelediyesporArtvin Hopaspor
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 11:00
Osmaniyespor FKErbaaspor
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 11:00
1954 Kelkit BelediyesporMamak FK
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 11:00
Sancaktepe BelediyeFatsa Belediyespor
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 11:00
Nevsehirspor GKArnavutkoy Belediyesi
1x2
Turkey 3.Lig Group 1 11:00
Kahta 02 SporBursa Yildirimspor
1x2
Turkey 3.Lig Group 3 11:00
KarsiyakaEdirnespor
1x2
Turkey 3.Lig Group 3 11:00
OfsporGumushanespor
1x2
Turkey 3.Lig Group 3 11:00
Turk Metal KirikkalesporCankaya FK
1x2
Turkey 3.Lig Group 3 11:00
Derince Spor A.S.Modafen Spor
1x2
Turkey 3.Lig Group 3 11:00
FethiyesporAgrispor
1x2
Turkey 3.Lig Group 3 11:00
KarabuksporOrduspor 1967
1x2
Portugal Segunda Liga 12:00
FeirenseFC Porto B
1x2
Portugal Segunda Liga 15:00
Rio AveNacional
1x2
Portugal Segunda Liga 16:30
LeixoesTrofense
1x2
Portugal Segunda Liga 20:30
AcademicaSporting Covilha
1x2
Bulgaria B PFG 11:30
PFC Dobrudzha DobrichEtar 1924 Veliko Tarnovo
1x2
Netherlands Eredivisie 12:15
Sparta RotterdamAjax
1x2
Netherlands Eredivisie 14:30
FC UtrechtHeracles
1x2
Netherlands Eredivisie 14:30
FC TwenteFeyenoord
1x2
Netherlands Eredivisie 16:45
HeerenveenPSV
1x2
Netherlands Eredivisie 20:00
VitesseAZ
1x2
Turkey U19 League 10:00
Sivasspor U19Hatayspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Gazisehir Gaziantep FK U19Konyaspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Fatih Karagumruk U19Trabzonspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Yeni Malatyaspor U19Galatasaray U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Keciorengucu U19Umraniyespor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Tuzlaspor U19Buyuksehir Erzurumspor U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Altinordu U19Ankaragucu U19
1x2
Turkey U19 League 10:00
Tuzlaspor U19BB Erzurumspor U19
1x2
Spain Tercera Group 5 12:00
Girona BFE Grama
1x2
Spain Tercera Group 5 12:00
Pobla MafumetCP San Cristobal
1x2
Spain Tercera Group 5 12:00
CE ManresaFC Asco
1x2
Spain Tercera Group 5 12:00
UE CastelldefelsPeralada
1x2
Spain Tercera Group 5 12:30
UE FigueresEE Guineueta
1x2
Spain Tercera Group 5 16:30
UE OlotCE L'Hospitalet
1x2
Spain Tercera Group 5 18:00
UE Vilassar de MarUE Sant Andreu
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:00
TSV Victoria ClarholzGutersloh 2000
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:30
SV SchermbeckSportfreunde Siegen
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:30
SG Finnentrop/BamenohlTuS Erndtebrück
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:30
Wattenscheid 09Hammer SPVG
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:30
ASC 09 DortmundSC Preussen Munster II
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:30
Westfalia RhynernRSV Meinerzhagen
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:30
1.FC Kaan-MarienbornTuS Haltern
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:30
Eintracht RheineTSG Sprockhovel
1x2
Germany Oberliga Westfalen 14:45
TuS EnnepetalSpVgg Vreden 1921
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:00
SF NiederwenigernSC Düsseldorf West
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:00
FC MonheimSSVg Velbert
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:00
SpVg SchonnebeckCronenberger SC
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:00
TV Jahn HiesfeldSC Union Nettetal
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:00
Ratingen SV Germania 04/19 EVTVD Velbert
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:30
VfB HildenKleve
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:30
TuRU DüsseldorfSpVgg Sterkrade-Nord
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:30
DJK Teutonia St.TonisSchwarz-Weiß Essen
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:30
FSV DuisburgTSV Meerbusch
1x2
Germany Oberliga Niederrhein 15:30
1. FC Mönchengladbach1. FC Bocholt
1x2
Albania Championship 13:45
Dinamo TiranaKastrioti Krujë
1x2
Albania Championship 13:45
FK KukesiFK Egnatia
1x2
Argentina Torneo A 22:00
Racing de CordobaCA Chaco For Ever
1x2
Argentina Torneo A 22:00
Gimnasia y TiroCentral Norte
1x2
Serbia Prva Liga 13:00
FK Zeleznicar PancevoFK Zlatibor
1x2
Serbia Prva Liga 15:00
Javor IvanjicaFK Zarkovo
1x2
Croatia 3.HNL 13:00
NK Omladinac Gornja VrbaNK Nask Nasice
1x2
Croatia 3.HNL 13:30
NK KoprivnicaNK Medimurje Cakovec
1x2
Egypt Division 2 13:30
El OlympiAl Majd
1x2
Egypt Division 2 13:30
Ala'Ab DamanhourSporting Alexandria
1x2
Italy Campionato Primavera 1 10:45
Inter Milan U19Pescara U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 11:00
Sampdoria U19Empoli U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 13:00
Cagliari U19AC Milan U19
1x2
Italy Campionato Primavera 1 15:00
Fiorentina U19Genoa U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 11:00
Cesena U19Cosenza U19
1x2
Italy Campionato Primavera 2 11:00
Cesena U19Cosenza U19
1x2
Chile Segunda 22:00
Deportes ConcepcionDeportes Valdivia
1x2
Chile Segunda 22:00
Colchagua CDDeportes Recoleta
1x2
Chile Segunda 22:00
IberiaAC Colina
1x2
Spain Tercera Group 12 13:00
Tenerife BCD Marino
1x2
Spain Tercera Group 12 13:00
CD VeraLanzarote
1x2
Spain Tercera Group 12 13:00
CD BuzanadaTenisca
1x2
Spain Tercera Group 12 13:00
CD HerbaniaVilla Sta Brigida
1x2
Spain Tercera Group 12 13:00
Las ZocasCD La Cuadra
1x2
Albania First Division 13:30
Besa KavajeTomori Berat
1x2
Albania First Division 13:30
KF Beslidhja LezheTerbuni Puke
1x2
Albania First Division 13:30
Bylis BallshKF Maliqi
1x2
Albania First Division 13:30
KS Turbina CerrikShkumbini Peqin
1x2
Albania First Division 13:30
PogradeciApolonia Fier
1x2
Albania First Division 13:30
KS Korabi PeshkopiFK Vora
1x2
Albania First Division 13:30
KS BurreliKS Lushnja
1x2
Albania First Division 13:30
Butrinti SarandeKF Erzeni
1x2
Germany Bundesliga II 13:30
NurnbergSt Pauli
1x2
Germany Bundesliga II 13:30
HamburgFC Ingolstadt
1x2
Germany Bundesliga II 13:30
PaderbornHansa Rostock
1x2
Germany Regionalliga North East 13:00
Carl Zeiss JenaUnion Furstenwalde
1x2
Germany Regionalliga North East 13:00
Lichtenberg 47Vfb Germania Halberstadt
1x2
Germany Regionalliga North East 13:00
VfB AuerbachTeBe Berlin
1x2
Germany Regionalliga North East 13:00
Hertha Berlin IIEilenburg
1x2
Germany Regionalliga North East 13:00
SV Tasmania BerlinChemnitzer
1x2
Switzerland Super League 14:15
FC ZurichYoung Boys
1x2
Switzerland Super League 16:30
Lausanne SportsServette
1x2
Switzerland Super League 16:30
LucerneBasel
1x2
Spain Youth League 12:00
Barcelona U19UD Cornella U19
1x2
Spain Youth League 12:00
Pabellon Ourense CF U19Sporting Gijon U19
1x2
Spain Youth League 12:00
Mallorca U19CD San Francisco U19
1x2
Spain Youth League 12:00
Villarreal U19CF Inter San Jose U19
1x2
Aruba Division Di Honor 01:30
SV DakotaSV River Plate
1x2
Switzerland 1.Liga Promotion 14:30
AC BellinzonaFC Chiasso
1x2
Switzerland 1.Liga Promotion 15:00
Stade NyonnaisBiel Bienne
1x2
Uganda Premier League 13:00
BUL FCGaddafi FC
1x2
Kosovo Division 1 13:00
KF Besa PejeVellaznimi Gjakova
1x2
Kosovo Division 1 13:00
VllazniaKF Fushe Kosova
1x2
Kosovo Division 1 13:00
KF KikaKF Vitia
1x2
England Premier League 2 15:00
Liverpool U23Leicester U23
1x2
England Premier League 2 15:00
Southampton U23West Brom U23
1x2
Belarus Premier League 11:00
FC Rukh BrestDinamo Brest
1x2
Belarus Premier League 11:00
BATE BorisovFC Vitebsk
1x2
Belarus Premier League 11:00
IslochEnergetik-BGU Minsk
1x2
Belarus Premier League 11:00
Neman GrodnoTorpedo Zhodino
1x2
Belarus Premier League 11:00
Shakhter SoligorskFK Gomel
1x2
Belarus Premier League 11:00
Slavia MozyrDinamo Minsk
1x2
Belarus Premier League 11:00
FC SmorgonFC Minsk
1x2
Kenya Premier League 11:00
Wazito FCAFC Leopards
1x2
Kenya Premier League 13:00
Kenya Police FCFC Talanta
1x2
Kosovo Superliga 13:00
KF FeronikeliKF Ballkani
1x2
Kosovo Superliga 13:00
MalishevaKF Drenica Skenderaj
1x2
Kosovo Superliga 13:30
KF LlapiKF Gjilani
1x2
Tanzania Premier League 17:00
Dodoma Jiji FCCoastal Union
1x2
Zambia Super League 14:00
Buildcon FCZESCO United
1x2
Zambia Super League 14:00
Green EaglesGreen Buffaloes
1x2
Scotland Premier League Women 15:00
Hearts WomenSpartans Women
1x2
Scotland Premier League Women 17:00
Glasgow City WomenCeltic Women
1x2
Scotland Premier League Women 17:00
Hibernian WomenMotherwell Women
1x2
Scotland Premier League Women 17:00
Rangers WomenHamilton Women
1x2
Scotland Premier League Women 17:10
Aberdeen WomenPartick Thistle Women
1x2
Azerbaijan Premier League 13:00
FK SumqayitZira IK
1x2
Chile Primera Division 16:00
Santiago WanderersAudax Italiano
1x2
Chile Primera Division 22:00
Union La CaleraLa Serena
1x2
Chile Primera Division 22:00
Universidad CatolicaHuachipato
1x2
Chile Primera Division 22:00
Colo ColoUnion Espanola
1x2
Chile Primera Division 22:00
Curico UnidoPalestino
1x2
Estonia Meistriliiga 12:00
JK Trans NarvaFC Levadia Tallinn
1x2
Estonia Meistriliiga 14:00
FC Flora TallinnPaide Linnameeskond
1x2
Germany Regionalliga North 13:00
Hannover IIOberneuland
1x2
Germany Regionalliga North 14:00
Altona 93Heider SV
1x2
Germany Regionalliga North 14:00
VfV Borussia 06 HildesheimWerder Bremen II
1x2
Germany Regionalliga North 14:00
St Pauli IISV Drochtersen-Assel
1x2
Germany Regionalliga North 14:00
HSC HannoverSSV Jeddeloh
1x2
Germany Regionalliga North 14:00
VfB OldenburgLuneburger SK Hansa
1x2
Bolivia Apertura 20:00
Royal Pari FCReal Potosi
1x2
Bolivia Apertura 22:15
Jorge WilstermannBolivar
1x2
Japan Football League 05:00
Nara ClubKochi United
1x2
Japan Football League 05:00
KariyaMatsue City FC
1x2
China Division 2 07:00
Shaoxing Keqiao YuejiaQuanzhou Yaxin
1x2
China Division 2 07:00
Xi'an WolvesHebei Zhuoao
1x2
China Division 2 07:30
Qingdao Red LionsYichun Grand Tiger
1x2
China Division 2 07:30
Sichuan MinzuChina PR U20
1x2
South Korea K League 1 06:00
Daegu FCJeonbuk Motors
1x2
South Korea K League 1 06:40
Suwon BluewingsUlsan Hyundai
1x2
South Korea K League 1 08:30
Incheon UtdPohang Steelers
1x2
South Korea K League 1 08:30
FC SeoulGangwon FC
1x2
Japan J3-League 05:00
Grulla Morioka FCKataller Toyama
1x2
Japan J3-League 05:00
FC ImabariVanraure Hachinohe
1x2
Japan J3-League 05:00
Kagoshima UnitedParceiro Nagano
1x2
Japan J3-League 05:00
Tegevajaro MiyazakiRoasso Kumamoto
1x2
Japan J3-League 05:00
YSCCFukushima Utd
1x2
Japan J3-League 06:00
FC GifuFujieda MYFC
1x2
Japan J3-League 06:00
Kamatamare SanukiGainare Tottori
1x2
Hong Kong 2nd Division 06:30
Kowloon CityTuen Mun SA
1x2
Hong Kong 2nd Division 06:30
Sparta AsiaKwai Tsing DFA
1x2
Hong Kong 2nd Division 06:30
Tung SingKwun Tong
1x2
Hong Kong 2nd Division 08:30
Wing Go Fu MoonKwong Wah
1x2
Hong Kong 2nd Division 11:30
ChelseaFC Soccer SchoolYau Tsim Mong
1x2
Scotland Premiership 13:00
LivingstonRangers
1x2
Scotland Premiership 16:00
CelticAberdeen
1x2
Thailand Premier League 12:00
ChonburiRatchaburi FC
1x2
Thailand Premier League 12:00
Prachuap FCBG Pathum United
1x2
Thailand Premier League 12:30
Suphanburi FCBangkok United
1x2
Thailand Premier League 13:00
Chiangrai UtdBuriram United
1x2
Hong Kong 1st Division 06:30
South China AAYuen Long
1x2
Hong Kong 1st Division 06:30
Happy ValleyCitizen AA
1x2
Hong Kong 1st Division 08:30
Wing YeeShatin
1x2
Hong Kong 1st Division 08:30
North DistrictHoi King
1x2
Hong Kong 1st Division 08:30
Sham Shui PoDreams Metro Gallery FC
1x2
Hong Kong 1st Division 08:30
Eastern DistrictWofoo Tai Po FC
1x2
Hong Kong 1st Division 08:30
Wong Tai SinCentral & Western
1x2
Greece Super League 1 14:00
OFI CreteIonikos Nikea
1x2
Greece Super League 1 14:00
OlympiakosVolos NFC
1x2
Greece Super League 1 18:30
PanathinaikosPanetolikos
1x2
Greece Super League 1 18:30
PAOK SalonikaAris Salonika
1x2
Hungary NB I 13:30
Debreceni VSCPaksi
1x2
Hungary NB I 15:45
Puskas AcademyZalaegerszegi TE
1x2
Hungary NB I 18:00
Mezokovesd ZsoryFerencvarosi TC
1x2
Malta Premier League 14:00
Gzira UnitedGudja United
1x2
Malta Premier League 16:00
Hamrun SpartansSanta Lucia FC
1x2
Malta Premier League 18:00
Balzan FCHibernians
1x2
Guatemala Liga Nacional 17:00
Coban ImperialCSD Municipal
1x2
Guatemala Liga Nacional 17:00
Nueva ConcepcionSolola FC
1x2
Guatemala Liga Nacional 19:00
CD AchuapaXelaju
1x2
Womens International 22:00
India WomenChile Women
1x2
Georgia Erovnuli Liga 11:00
FC SamtrediaDinamo Tbilisi
1x2
Georgia Erovnuli Liga 14:00
Dila GoriFC Telavi
1x2
Georgia Erovnuli Liga 14:00
Lokomotiv TbilisiTorpedo Kutaisi
1x2
Georgia Erovnuli Liga 16:00
Dila GoriFC Telavi
1x2
Belgium First Division A 13:30
GenkClub Brugge
1x2
Belgium First Division A 16:00
Zulte-WaregemKFCO Beerschot Wilrijk
1x2
Belgium First Division A 18:30
GentStandard Liege
1x2
Belgium First Division A 21:00
AntwerpKV Oostende
1x2
France Ligue 1 13:00
St EtiennePSG
1x2
France Ligue 1 15:00
BordeauxBrest
1x2
France Ligue 1 15:00
LorientRennes
1x2
France Ligue 1 15:00
MonacoStrasbourg
1x2
France Ligue 1 15:00
ReimsClermont Foot
1x2
France Ligue 1 17:00
MontpellierLyon
1x2
France Ligue 1 20:45
MarseilleTroyes
1x2

Find de fodboldkampe der spilles i dag

Er du i fodboldhumør og ønsker at spille på en kamp eller måske se den, men er i tvivl om hvilken kamp der er fedest i dag? Så er du kommet til det helt rigtige sted. På Bookmakere.dk kan du se dagens sportsbegivenheder indenfor en række kategorier, såsom CSGO, håndbold og ikke mindst fodbold. Kampene opdateres hver dag, men vi opdaterer samtidigt fremtidige kampe og altså ikke kun fodbold i dag.

Hvordan udvælges kampene til listen?

Fodbold i dag-listen opdateres ud fra nogle prædefinerede ligaer. Det vil sige at vi hver dag tjekker de enkelte ligaer for kommende fodboldkampe. Hvis vi finder en ny fodboldkamp som ikke er på listen, bliver den tilføjet. Vi bestræber os på at have det mest populære ligaer, men samtidigt også dem som danskerene er mest interesseret i.

Synes du at fodbold i dag listen er uoverskuelig, kan du sortere i ligaerne i venstre side af skærmen.

Hvor langt frem i tiden kan man se hvilke hold der spiller?

Som du ved opdateres listen dagligt, men hvor langt frem i tiden kigger vi om der er fodboldkampe i den givne liga, tænker du måske? Svaret er at vi ikke skiller på en dato. Vi opdaterer med andre ord listen så langt ud i tiden som muligt – hvilket betyder at hvis en kamp er planlagt, kan du se den i vores oversigt. Hvis du vil se kampe længere ude i tiden, kan du klikke på knappen ‘Vis mere’. Herefter bliver alle kampene vist for den valgte sportsgren og/eller liga.